Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Манівці судді Чауса

Можна без перебільшення сказати, що єдиною причиною кримінальних пригод колишнього судді Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса став конфлікт, що виник між двома громадянами держави Ізраїль – Геннадієм Олеговичем Корбаном і Олександром Михайловичем Грановським. Власне, ніяких особистих непорозумінь між двома достойниками не було – просто вони опинились по різні боки барикади: у той час як Олександр Михайлович будував свою політичну кар’єру та накопичував статки завдяки вірному служінню президенту Порошенку, Геннадій Олегович, навпаки, руйнував політичну кар’єру та витрачав гроші через несприйняття постаті Сивочолого Гетьмана. І якби Чаус не виконав переконливе прохання Олександра Михайловича й не відправив би за ґрати Геннадія Олеговича, він би, хоча й був звільнений з посади судді, насолоджувався б свободою.

Вся стаття
....
===
Alla Knyazeva
Це Санта-Барбара. То чого ж Чаус сам так просився до України? І де він зараз? Я так розумію, що люди Корбана не без участі влади його вивезли. Смирнов же не міг сам все провернути. А чому Корбану не вигідно, щоб Чаус заговорив? Тільки в тому разі, якщо доведуть, що він організував викрадання, але Корбан мабуть підстрахувався. Кому ще окрім Корбана вигідно, щоб Чаус заговорив? Мабуть в ОП вигідно і по Петру ударити, і по НАБУ. Бо я десь читала, що Чаус вже в НАБУ дає покази. Його туди тільки Корбан міг здати, але ж хто може довести, що він давав 1 млн НАБУ? Тепер вже й сумніви беруть, чи насправді він у НАБУ. Бо якщо залишати його в живих зараз не вигідно нікому, то для чого його треба було викрадати?
---
Volodymyr Boiko
Чауса вивозив Грановський, до чого тут Корбан, який заплатив Ситнику, щоби посадити Чауса?
---
Alla Knyazeva
Вивозив з Молдови до України Грановський? Я вже нічого не розумію. Нафіга було Грановському вивозити Чауса? Тільки тому, щоб його не видали та Ситник потім не посадив? А Грановському з Ізраїлю не все одно?
---
Volodymyr Boiko
Alla Knyazeva А, мається на увазі викрадення Чауса зараз? Грановський вивозив Чауса у 2016 році, а зараз, я так розумію, ініціатива виходила від Кондратюка та Корбана. Останній через Смирнова, який видавав себе за людину Грановського, зміг ініціювати цю операцію, не прорахувавши наслідки з огляду на повний ідіотизм виконавців
---
Alla Knyazeva
Нарешті розібрались. То Корбан його міг здати до НАБУ, там з Чаусом проведуть роботу, Корбану не стільки Чаус потрібен як Пєтя. Мабуть якось з ним домовляться. Бо там всі зацікавлені бахнуть по Петру. Особливо зараз, коли напруга з РФ і там тільки й чекают якоїсь провокації, щоб запертися в Україну, а крім Петра більш нема кому ті провокації робити. У нього одного на це є гроші. Питається, навіщо людині тримати дома кешем гроші у гривні майже 500 млн?
---
Volodymyr Boiko
Alla Knyazeva Які свідчення Чаус може дати щодо Порошенка? Він може свідчити, хіба, стосовно Лисенка та Смирнова. Він чи навряд знає навіть прізвища тих співробітників УДО та ГУР, яких він бачив під час транспортування в Молдову
---
Alla Knyazeva
Хіба він не знає, хто його і за що випер у Молдову? Хіба не Петро з Плахотнюком домовлявся його там тримати? Чогось же Петро боявся.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2908754.html.
Tags: бойко, израиль, конспирология, менты, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment