Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Borys Babin · Візити східних варварів


=====
Голова Радбезу РФ під час чергового "інспекційного візиту" у Севастополь народив чергову промову про козні імперіалістів, які загнивають, але злоумишляють.
Зокрема йшлося про те, що "країни Заходу на чолі з США та Україна використовують тему міжнаціональних та міжрелігійних відносин щоб розробщити населення Криму та дискредитувати органи влади на півострові".
Злочинні візити Патрушева до Севастополя є хронічними, тому самі заяви та антураж (перед візитом окупанти "затримали особливо небезпечних терористів") не дивують.
Але, як то кажуть є нюанси цьогорічного шоу, відмінні від минулих візитів.
По-перше Патрушева "сильно турбують" настрої кримської молоді.
По-друге як "істотний негативний фактор" ним окреме згадане діяльність Меджлісу кримськотатарського народу.
По-третє до "ворогів кримського народу" Патрушев відносить, та навіть дещо істерично, вже не тільки "українських нацистів" та "європейських радикалів", але й Європейський Союз в цілому.
Додам, що риторика про об'єднану Європу як "споконвічного ворогу руського миру" стала в 2021 р. помітна у "кримських" пропагандистів, особливо "другого сорту якості".
Прикладом квітневі річниці зайняття червоною армією кримських міст у 1944 році йменувалися ними цьогоріч, у різних аулах але з одної методички, саме як "звільнення від навали об'єднаної Європи".
Висновки приблизно наступні.
1. Кремль ймовірно не буде надалі намагатися активно малювати "щасливе життя кримчан" для "корисних ідіотів" з цивілізованих країн. Ця тактика визнається РФ малоефективною, затратною та такою що вже носить відверто трагікомічні риси. Акцент "інтеграції Криму в світ" агресором буде робитися на непублічній взаємодії, насамперед - економічній. Отже брутальність окупаційного режиму зростатиме, без оглядки на "стороннього спостерігача".
2. Очевидно окупантами готуються нові гучні справи проти "кримських екстремістів" де до фігурантів буде віднесена молодь та представники кримськотатарського народу, які до 2015 року були в системі етнічного самоврядування Меджлісу та Курултаю. Скоріш за усе таких "екстремістів" окупанти "поставлять на потік", та будуть їх активно шукати поблизу власних "владних кабінетів", серед "служивих кримських татар". Це стандартна тактика імперских спецслужб в умовах кризи.
А криза там є. Та буде посилюватися.
Насправді чути від патрушевих більш переможну та відповідно "менш кровожерливу" імперську риторику було б ще гірше.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2911935.html.
Tags: европа, коллективное х%№ло, крим, подонки, провокація, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments