Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

А чому у нас усі повторюють російську мульку "Путіну дуже потрібна вода у Крим"?

Петро Олещук
А чому у нас усі повторюють російську мульку "Путіну дуже потрібна вода у Крим"?
Так сильно потрібна, що він чекав 7 років? А тепер провів нараду і сказав там: "Мені здається, що 7 років ми про щось забули"?
Ні, серйозно. Якщо б Росії була потрібна вода в Крим, то вона б усе зробила, аби ця вода йшла. Використала б для цього усі ресурси. У тому числі і військові. Ну або домоглася реалізації цього плану у рамках "мирних ініціатив".
Але ні. Вони заморочилися над тим, як прописати у "Мінських домовленостях" про різні "народні міліції" та все тому подібне, а про воду до Криму "забули".
Ви скажете, що Росія просто старанно уникала поєднання питань Донбасу та Криму в одних документах, і це буде правдою, але вони цілком могли домагатися укладання якогось "секретного протоколу". На загальному тлі усіх "зрад" 2014 року - він цілком міг бути імплементований.
Ще тоді особисто я писав, що вода до того Криму для Росії - це питання не таке однозначне. Ціль Росії - закріпитися на півострові. Для цього треба змінити його етнічну мапу. Найкраще б допомогла "стара добра депортація". Але її можна зробити і добровільною. Робиш умови все менш прийнятними, і люди самі їдуть. І відсутність води тут допомагає. Та й "винуваті" у підсумку не вони, а Україна. Чим погано? Ну а потрібні кадри вони водою забезпечать.
Ні, звісно, вони б від тої води не відмовилися, але швидше аби показати, як усіх "нагнули" і як їх усі бояться. Але особливо перейматися забезпеченням водою "плебсу" вони 7 років не поспішали.
То звідки ця "мулька" про воду?
Колись у дуже юному віці я спілкувався з одним досить старим комуністом. Ну і якось я запитав, а чого це СРСР на Фінляндію напав? У відповідь я почув зовсім не очікувані тези про "напад Фінляндії", або про "підтримку пролетаріату". Ні, він почав розказувати історію, що кордон Фінляндії був дуже близько до Ленінграду, і його треба було "відсунути". А фіни чомусь території віддавати не хотіли. А СРСР було "дуже треба".
Росія може, звісно, розказувати по тб про "нацистів у Києві" і про "напади Правого Сектору на Донбас", але це настільки тупа вигадка, що сприймати серйозно її важко навіть "ортодоксам".
Потрібне якесь пояснення для вторгнення в іншу державу. Особливо для тих, хто безпосередньо і буде це вторгнення здійснювати. Ну от для них - історія про порятунок Криму через воду. Щоб бодай якось раціоналізувати агресивні амбіції.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2915726.html.
Tags: дебіли, история, коллективное х%№ло, крим, медведчук, порошенко, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments