Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

П'ятниця. Роздуми, роздуми...

Вадим Хомаха
10 год ·
Хуйлу немає жодного сенсу нападати на Україну. Йому потрібна вода в Криму.
Бажано, щоб "українська влада" сама відкрила воду. Що для цього потрібно?
Бліцкріг. Але не власними військами, а бажано "арміями республік".
Техніки там вдосталь. Паливо й боєприпасів вистачить надовго, останніми тижнями запаси поповнили. Бомжів не шкода від слова "взагалі", саме тому розгортати польові шпиталі не має сенсу.
Мета - захопити плацдарм на заході області, з якого можна обстріляти Запорізьку АЕС. Саме це може стати ультиматумом для відкриття води.
А як погроза використовуватиметься втогнення російських військ заради захисту "громадян Росії". Паспортів з генно-модіфікованою двоголовою куркою "громадянам ДНР і ЛНР" вже видано понад 600 тисяч.
Операція має відбутися ДО "параду перемоги" у Москві. Хуйлу потрібна маленька переможна кампанія без російьских трупів.
Про те, що саме такий сценарій заплановано, свідчить скасусвання підготовки до параду 9 травня У ДОНЕЦЬКУ. Й укріплення адмінбудівель на випадок контрнаступу на Донецьк.
У якому напрямку може початися наступ?
Через Смілу – Богданівку на Волноваху або через Новомихайлівку - Вугледар – Велику Новосілку з виведенням військ на рубіж Орєхово-Токмак, де вже рукою подати до АЕС (80-90км), якщо застосувати РСЗО Торнадо-С.
200-230 км. Танки можуть досить швидко пройти.
Не треба атакувати досить добре прикритий Маріуполь, але як один з відволікаючих напрямків його, безумовно, може бути використано. Як і удар на Бахмут через Світлодарський виступ.
Токмак (та Орєхово) – ключові точки на залізниці та автодорозі у напрямку Криму, тому перекриття магістралей відріже можливість перекидання військ до Маріуполя і Чонгара. Маріуполь треба буде залишити.
Про те, що саме ці напрямки є ключовими, свідчить постійне промацування у Новомихайлівці і Богданівці протягом двох останніх тижнів.
Мені не хочеться вангувати, але тільки сліпий не бачить підготовки.
І я б, безумовно, укріпив би танконебезпечний напрямок. А не розповідав, що "війни не буде". У січні 2014, коли я говорив про можливу війну з Росією, "спільнота" сміялася мені в обличчя...
І, ще раз підкреслюю, наступати у такому варіанті будуть саме бомжі "ДНР", а не регулярна російська армія.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2916068.html.
Tags: донбасс, конспирология, крим, луг%андония, рассея, україна, х%№ло, ядерна безпека
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments