Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Фактично, розмови про реформи в Україні - це зручний механізм не брати на себе зобов'язання

Петро Олещук9 год ·
Я бачу багатьох "зацікавила" зроблена сьогодні президентом Зеленським у Парижі заява що Україна має отримати чітку перспективу та явне підтвердження від європейських країн щодо готовності бачити нас у Об’єднаній Європі.
Чомусь значна частина наших коментаторів побачила у цьому якесь заперечення реформ в Україні та необхідності їх проведення, але я думаю, що все не так. І, власне, у подібній постановці питання я не бачу нічого особливого. Бліьше того, ми би все одно рано чи пізно були б змушені поставити питання саме так, і ні в який інший спосіб.
Коли 2008 року НАТО, фактично, піддалося на шантаж з боку Росії та відмовило Україні у ПДЧ, якось визнати це для самого Альянсу було не просто, тому з того часу у відносинах з Україною вони сповідують формулу: "давайте реформуйтеся, а ми потім подивимось".
В принципі, ідея виглядає досить раціональною, але всі ми так само прекрасно розуміємо, що приєднання більшості східноєвропейських членів НАТО до Альянсу було результатом принципового політичного рішення, а не якихось "глибоких реформ" чи "надзвичайної обороноздатності". От яка обороноздатність у Чорногорії була на момент приєднання? А як з виконанням різноманітних умов у Північної Македонії? А що там на момент приєднання було з демократією у Туреччині? Запитання - риторичні.Read more...Collapse )
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2916316.html.
Tags: европа, коллективное х%№ло, конспирология, левые, рассея, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
  • Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments