Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Алі Татар-заде · про інформаційні війська раши

Новини, які показуватимуть в п'ятницю, суботу і неділю, а також значну частку понеділка, затверджуються ще в четвер, макс. п'ятницю вранці, і далі слідують без відхилень.
Драматургія передбачає послідовну подачу від анонсів до подробиць, але вони вже прописані, і "толькочто-сообщілі" та "полчяса назад стало'ізвєстно" то лише декорація і нічого більше.
Але не думайте що інформ-майори мають уїкенд. В ці дні вони "творять новини" на пн-вт-ср-чт, і механизм приблизно той же самий.
Приклад: якщо вирішено, що танк укропав переїхав священика в великий пост, цьому передувало: брейнсторм "що ми можем вижать із велікаго поста", потім розробка кадру "танк - священик", потім творення матеріалу про всесвітньо відомий манастир, до якого буде приписаний священик, і нарешті пошук акторів які можуть з експертним лицем коментувати дії танка.
На якому етапі йдуть пошуки трупа, щоби одягти його в рясу і начепити гейоргієвску лєнту - я не знаю, хоча трупи мабуть є в холодильнику у запасі.
Спочатку придумуються "чепляючі" подробиці, а потім вже сама подія.
У творенні важливих продуктів беруть участь справжні кіношні драматурги і сценаристи, їм за це дають поощрєнія в вигляді сприяння виходу фільму ("мне денех не давалі, давалі денех фільму" - скажуть вони потім)

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2917129.html.
Tags: коллективное х%№ло, рассея, свобода змі, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment