Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Andrii Klymenko · Чітко працюють...

У зв’язку із геополітичною напругою, пов’язаною з масштабним нарощуванням збройних сил Російської Федераціі вздовж кордонів України та в тимчасово окупованому Криму, сьогодні FAA (Федеральна авіаційна адміністрація Департаменту транспорту США) опубліковала NOTAM А0012/21.
В цьому документічерез потенційні небезпеки FAA рекомендує експлуатантам своїх повітряних суден виявляти особливу обережність при виконанні польотів з/в/над частинами Московського РПІ (UUWV) та РПІ Ростов-на-Дону (URRV) в межах 100 морських миль від РПІ Дніпра (UKDV), РПІ Сімферополь (UKFV) і РПІ Київ (UKBV) (включаючи частину Киівського верхнього району польотної інформаціі (UIR) (UKBU) у горизонтальних межах з РПІ UKDV, UKFV і UKBV)).
NOTAM А0013/21 рекомендує зареєстрованим в США авіакомпаніям і повітряним судам дотримуватися також обережності при плануванні польотів у РПІ Дніпра (UKDV), РПІ Сімферополь (UKFV) і РПІ Київ (UKBV) (включаючи частину Киівського верхнього району польотної інформаціі (UIR) (UKBU) у горизонтальних межах з РПІ UKDV, UKFV і UKBV).
Таке рішення зумовлене ескалацією ситуаціі вздовж кордонів України.
Про що йдеться щодо Сімферопольского РПІ? -- Зеленим на карті - частина Сімферопольського РПІ (район польотної інформації), зараз ним керують з Одеси.


=====
Andrii Klymenko разом з Natalya Belitser та ще 19
Щось відбувється сьогодні біля узбережжя Керченського півострова - в районі полігона Опук - можна побачити активність допоміжних суден ЧФ (у військових кораблів АІС, звичайно, вимкнені)


===
Vladimir Shliahov
Интересное происходило в воздухе, с той стороны прислали беспилотник и Орион, его отметки на Флайтрадар24 не было, но что это он можно догадаться по опубликованным параметрам, высоте и скорости полета не известного воздушного судна. Далее россияне подняли в воздух Ил-20М, беспилотник увели в сторону Грузии, где он по всей видимости находился в ожидании ухода Ила на базу.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2917591.html.
Tags: крим, провокація, рассея, санкції, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments