Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

в Україні допродаються залишки державного майна розвитку військово-прикладних видів спорту

Volodymyr Boiko
Біля українських кордонів розгорнуто 2 російських армії, місцева влада в південних регіонах країни оголошує навчання загонів територіальної оборони, а в цей час в Україні допродаються залишки державного майна, яке було створено за часи Радянського Союзу з метою навчання допризовників військовим професіям та розвитку військово-прикладних видів спорту – полігони, тири та спортивні аеродроми. Продаються навчально-тренувальні літаки, давно передані в приватні руки парашутна техніка, бази підготовки підводників, автопарк, який належить Міністерству оборони України й призначений для підготовки фахівців військово-облікових спеціальностей.
Починаючи з квітня 2014 року зусиллями двох президентів, Петра Порошенка та Володимира Зеленського, і одного виконувача обов’язків президента, Олександра Турчинова, Україна повністю позбулась матеріальної бази для підготовки підрозділів територіальної оборони, резервістів, допризовників і спортсменів з військово-прикладних видів спорту. У травні 2014 року наказом міністра молоді та спорту Булатова в Україні була заборонена офіційна підготовка молоді до служби в десанто-штурмових військах і ліквідовано парашутне багатоборство (стрибки з парашутом на точність приземлення, біг, плавання, стрільба з малокаліберної гвинтівки). Натомість в Україні безперешкодно функціонують усілякі «парашутні школи імені Цесаревича Алєксєя» Російської Православної Церкви, а державні полігони, тири та спортивні аеродроми привласнені кількома шахраями й здаються в оренду під розміщення складів або продаються під житлову забудову.
Про те, як в Україні була розпродана матеріально-технічна база підготовки резервістів і допризовників, знищені військово-прикладні види спорту та розкрадені бюджетні кошти, що призначались для підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, читацька громадськість може довідатись з першої моєї статті з серіалу «Армія без майбутнього». У наступних публікаціях будуть наведені документи про те, як на фіктивні фірми переказувались бюджетні гроші, призначені для розвитку військово-прикладних видів спорту, як обкладались грошовими поборами ентузіасти, що прагнули відродити в Україні підготовку мобілізаційного резерву, а також про представників нинішньої влади, які на цьому наживаються.


(https://naspravdi.today/uk/2021/04/19/armiia-bez-maybutnoho/)
-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2923500.html.
Tags: беспредел, бойко, зеленский, подонки, порошенко, прдоны, рассея, рейдеры, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments