Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

А ось і "визнання прийшло" щодо планів подачі води в Крим

Borys Babin
А ось і "визнання прийшло" щодо планів подачі води в Крим.
Буквально "явка з повинною", я б казав.
Не встиг написати вчора вечором про плани подати воду в Крим через зграю зрадників у Держрибагенстві то вже сьогодні зранку "робоча група парламенту Криму передала до слідчого комітету (СК) РФ матеріали по водній блокаді півострову".
Як терміново каже гаутляйтер Константінов "перед судом будуть відповідати... підбурювачі кримофобії накшталт Кравчука або фейкового постійного представника президента України в АРК Бабіна".
До 20 квітня мене у список "терористів-блокадників" агресори не включали. А зараз мабуть прислухалися до наполегливих прохань своїх "рибних бізнес-колег" з Київа
Кажуть серед іншого двісті мільярдів рублів буде сума позову.
Оновлене - вже півтори трильйони.
Що ж.
Трибунал так трибунал)
Мені таке від руського миру "прилітає" вже не уперше.
Але коли робите Бабіна "учасником процесу" то не дивуйтеся шо потім "процес", навіть фейковий "не йде за розкладом". Могли б поцікавитися у власних друзів та бізнес-партнерів у Києві, зокрема з Держрибагенства як це принизливо - програвати суди Бабіну.
Та сьогодніші термінові й хворобливі заяви окупантів щодо мене означають, що злочинні плани колаборантів на київських пагорбах я висвітлюю правильно та вкрай болюче для агресора.
Та зважаючи на те що у 2014 році до 80 % співробітників кримського СБУ в Криму радісно стали співробітниками ФСБ і розуміючи нинішню сумну реальність, цим офіційно інформую, що в РФ та узагалі за кордон я не збираюся, та що окуповані території відвідувати, зокрема й у багажнику службового автотранспорту, жодного бажання не маю.
Наша сила - лише правда тому буду безмежно вдячним за поширення цієї інформації.
Як я вже писав у подібній ситуації - смерть російським окупантам!


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2923968.html.
Tags: зеленский, коллективное х%№ло, крим, медведчук, прдоны, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments