Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

І знає ж куди бити, натівський прихвостень! в саме болюче

Алі Татар-заде
один голова МЗС Чехії підготував "сюрприз" московитам, вже знаючи що Земан добивсь його відставки. Другий хвилюючись вимушений був озвучити сюрприз, але знав, що дня за три йому знайдуть заміну. Третій камікадзе. прийшов і каже:
- Московити "уравняли" кількість висланих нами з числом висланих ними? Ха! ось у мене заява Сенату про кардинальне скорочення посольства Московії. Якщо не приймете вже завтра наших дипломатів назад, то післязавтра МИ зрівняємо кількість персоналу - ви у Празі та ми у Москві.
І знає ж куди бити, натівський прихвостень! в саме болюче. Ви лише уявіть собі. 130 сімей московських дипломатів. У кожного жена, діти, в кого й внуки вже. Живуть в Празі, навчаються в хороших закладах. Сьорбають чеське пііііво. "Страна харошая, архітіктурка тожи нічаво, прірода в харошим састаянії. Вот толька чєхав докуя! Чєхі всюду. А так тут жить харашо".
І раптом їх - на висилку цурюк? За що??
=====
Rostyslav Demchuk
Сенат Чехії закликав припинити будь-яке співробітництво з Росією
Члени верхньої палати чеського парламенту, сенату, на своєму засіданні ввечері в середу закликали уряд розірвати договір про дружні відносини і співробітництво з Росією. Про це щойно повідомила низка ЗМІ Чехії.
"Сенатори в ухваленій постанові назвали вибухи в Врбетіце актом державного тероризму, закликали уряд розірвати договір про дружні відносини і співробітництво з РФ, а також скоротити чисельність посольства РФ в Празі до 1 людини. За постанову проголосували 67 з 72 присутніх на засіданні сенаторів ", - йдеться в повідомленні.
Члени сенату також рекомендували уряду обговорити інцидент в Врбетіце в Радбезу ООН, а також в органах НАТО і ЄС, і попросити держави-члени цих організацій про підтримку і допомогу.
Сенатори підтримали рішення про висилку з Праги 18 російських дипломатів і засудили дії у відповідь РФ у вигляді висилки 20 співробітників посольства Чехії в Москві.
Члени сенату також рекомендували уряду обговорити інцидент в Врбетіце в Радбезу ООН, а також в органах НАТО і ЄС, і попросити держави-члени цих організацій про підтримку і допомогу.
Сенатори підтримали рішення про висилку з Праги 18 російських дипломатів і засудили дії у відповідь РФ у вигляді висилки 20 співробітників посольства Чехії в Москві.
=====
Алі Татар-заде
була в мене до Кримнашу подружка - кримська чехиня. У чотирнадцятому виявилось, що вона вата ватою, і довелося розірвати - а що, тоді це було масовим явищем, друзі й подруги відвалювались цілими сотнями. І от роки три тому ми з нею знову перетнулися, і вона збиралась вже емігрувати в Чехію - свою прабатьківщину. "Подалі від цього дурдома".
- Ну нє, так не піде, - сказав я. - Спочатку ти тут вітаєш Расію, а потім як скінчилась банка з медом, то їдеш туди, де тебе завжди приймуть. Мало що нас тут залишаєш, так ти ж ще сама туди везеш Расію. У своєму серці і мізках. Ти ж там не будеш розказувати як ви радувались і обламалися. Небось скажеш що в Криму всьо-харашо.
На це вона відповіла лише в тій частині, яка хвилювала особисто її:
- Невже ти думаєш, що цей дурдом і до Чехії добереться.
- Добереться, якщо вже не добрався. Як хвороба, от з такими як ти і розповсюджується.
На прощання вона хотіла продати мені свиню, а коли я категорично відмовився - вирішила її просто подарувати.
Я сказав, що це дуже символічно - дарувати колишньому другові свиню.
А між тим чехам є чого обурюватись. "Можем павтаріть" це ж і про Празьку весну також.
Московити ніколи не знають межі. От було чеське село, яке брало в борг у різних кредиторів. Так рускій парєнь приїхав в Чехію і накинув оком на тамтешню "дєрєвню", скупив потроху всі облігації із боргу і тепер висунув умови, за якими село фактично стає його власністю.
Чеський уряд от лише зараз видав тому селу новий займ - погасити кредит перед цім "хорошим рускім".
Село ще ті розумники, але ж мова не про них, а про московитськую "смєкалку" і "смєтлівость".

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2926550.html.
Tags: дебіли, европа, коллективное х%№ло, крим, провокація, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments