Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

"Дві цитати"

Вячеслав Ільченко
Знову цикл "Дві цитати".
«Граждане без контроля государства накопили средства» (Д. Гетьманцев)
"Мелкий буржуа, хранящий тысчонки, враг государственного капитализма, и эти тысчонки он желает реализовать непременно для себя, против бедноты, против всякого общегосударственного контроля" (В. І. Лєнін)
Спершу Путін нагадав про старі добрі часи розвиненого комунізма, і цей туди ж...
=====
Dmytro Shutaiev
До теми неонацизму, алкоголю і росіян
Правоохоронці повідомили про підозру двом громадянам Росії, які побили перехожого на київському Подолі за розпиття пива на вулиці. Раніше, ймовірно, група праворадикалів провела в тому ж районі «рейд проти розпиття алкоголю у громадських місцях».
Судячи з усього, цим займається угруповання "Альтернатива". Зігамьоти з рф перебралися в Київ, щоб зайобувати мешканців української столиці. Зізнаюся, я сам ненавиджу купи підлітків біля Гулівера з колонками і бляшанками пива че рево. Але як можна відмовити собі у якійсь теплий вихідний день посидіти з пивом чи просекко десь на березі річки з друзями або дівчиною? І тут якісь дружки тесака з москви підходять, щось кричать і починають зайобувати? Молодим шанувальникам гітлера нема чим зайнятися у себе в росії?
Далі процитую дуже влучні слова свого друга: "Я був щиро здивований, коли побачив, що вони святкують день народження Гітлера. Як можна святкувати день народження людини, яка 8 липня 1923 року в Мюнхені, під час "Пивного путчу" розпивала пиво у публічному місці?"
Сподіваюся, діяльність цих хлопців отримає належну оцінку з боку силових структур. Особливо буйних ліворадикалів вже відправляють на батьківщину в Білорусь. А прихильникам дружка сталіна гітлера хочеться побажати зайнятись чимось корисним, наприклад, вивчити українську мову.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2926964.html.
Tags: дебіли, подонки, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment