Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

важливий допис фахівця з Pharmacy University of Huddersfield

Захар Мілютін
Переклав повністю доступний на сайті Британського медичного журналу дуже, як на мене, важливий допис фахівця з Pharmacy University of Huddersfield

"Менорагія, метрорагія або постменопаузна кровотеча та потенційний ризик індукованої вакциною тромбоцитопенії у жінок"

Багато жінок у всьому світі після прийому вакцин проти ковіду скаржаться на порушення менструальної кровотечі.
В одних спостерігаються сильні менструальні кровотечі (менорагія). В других - кровотечі до початку менструації або часті кровотечі (метрорагія / поліменорея).
Інші скаржаться на постменопаузну кровотечу.

Станом на 5 квітня 2021 року у звітах про несприятливі події MHRA було зафіксовано ~ 958 випадків порушення менструального циклу після вакцинації, включаючи вагінальні крововиливи.
З вакциною AstraZeneca пов'язано вдвічі більше випадків порушення менструального циклу, ніж з Pfizer (643 проти 315 відповідно).
Видається, що фактична кількість випадків набагато перевищує цифри, зафіксовані в системах фармаконагляду, оскільки багатьом жінкам у різних культурних контекстах незручно говорити про це.
Інші можливо, не думали, що це пов'язано з вакциною, або, їх клініцисти не заохочували складати офіційний звіт в систему звітування про несприятливі події.

Нещодавно надходили повідомлення про крововиливи, згустки крові та тромбоцитопенію після введення вакцин від ковід, що викликало занепокоєння щодо безпеки генетичних вакцин для людей з уже існуючими порушеннями згортання крові або тих, хто отримував певні ліки.
Регулюючі органи також видали попередження пацієнтам та медичним працівникам щодо пильності та негайного звернення за медичною допомогою, якщо у них спостерігаються типові симптоми тромбозу мозкових венозних синусів (CVST), потенційно смертельного тромбу в мозку.

Європейське агентство з лікарських засобів також переглянуло короткий опис характеристик лікарського засобу та включило тромбоцитопенію (дуже низький рівень тромбоцитів) як «загальний» побічний ефект (тобто від 1 до 100 до 1 із 10) вакцини Vaxzevria виробництва AstraZeneca.

Дані фармаконагляду також свідчать про те, що тромбоцитопенія також часто спостерігається після мРНК вакцин від ковіду Pfizer або Moderna.

Раніше повідомлялося про "сильну менструальну кровотечу" у жінок з основними порушеннями тромбоцитів.

Цілком ймовірно, що індукована вакциною тромбоцитопенія може бути поясненням згаданих випадків сильних менструальних кровотеч, які спостерігаються жінками в різних країнах після щеплення від ковід.
Значна втрата крові у багатьох жінок може призвести до важкої анемії, ще більше посилити тромбоцитопенію і, отже, може значно збільшити ризик крововиливів та згустків.

Клініцистам та передовим медичним працівникам рекомендується заохочувати жінок повідомляти про сильні менструальні кровотечі чи інші надзвичайні кровотечі після вакцинації в систему звітування про побічні ефекти вакцини та негайно звертатися за медичною допомогою.

Державні установи охорони здоров'я та контролюючі органи також просять розслідувати ці випадки та виносити додаткові попередження, оскільки це може бути ранньою ознакою потенційно смертельної індукованої вакциною протромботичної тромбоцитопенії, що призводить до рідкісних випадків CVST у молодих жінок.

Можливо, серед жінок, які вже страждали від захворювання, або тих, хто отримує певні ліки, існує підвищений ризик виникнення важких несприятливих явищ після вакцинації, і ранні попередження допоможуть врятувати життя.

Англомовний оригінал з посиланнями на наукові та офіційні першоджерела тут:
https://www.bmj.com/content/373/bmj.n958/rr-2

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2927734.html.
Tags: анализ, здоров'я, карантин, мировое правительство, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments