Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Коротше кажучи, неможлива пропозиція, завуальована під можливу

Петро Олещук
Не зважаючи на численні вітчизняні пророцтва, що Путін проігнорує звернення Зеленського щодо зустрічі, він на нього відреагував і навіть відповів у вигляді своєрідної "контрпропозиції". Так що у Росії за всім уважно слідкують і все фіксують. Ну і добряче продумують будь-які відповіді.
Щодо самої "пропозиції Путіна про зустріч", то вона виконана у "кращих" традиціях великодержавного хамства, і це не дивно. Власне, єдине питання, які дійсно треба обговорювати (припинення війни на території України) Путін пропонує обговорювати із "лідерами" утворень на території ОРДЛО. Звісно, говорити там немає з ким і немає про що. Ця пропозиція нагадує пропозицію актора-черевомовця "поговорити" із своєю лялькою, за яку, очевидно, він сам і буде говорити "ляльковим голосом".
Водночас, Путін хоче обговорити питання російської мови та РПЦ в Україні. Ті питання, де, власне, говорити немає про що.
Ну ще і робити це в Москві, хоча очевидно, що подібні переговори можуть відбуватися хіба що на нейтральній території.
Коротше кажучи, неможлива пропозиція, завуальована під можливу.
То що ж, це тоді "закриття" теми переговорів? Насправді, ні. Просто тут Путін як у відомому анекдоті уже "починає торгуватися". Сам факт реакції тут цікавіший, аніж її шаблонний зміст. Погравши м'язами, він, схоже, знову готовий грати в дипломатію. Поки що грати.
Очевидно, що завершення війни залежить виключно від російської сторони, яка, власне, цю війну і почала. Останнім часом переговорний процес зайшов у глухий кут, чинні формати не приносили очікуваного результату.
Водночас, ситуація у світі теж не стоїть на місці. Нова американська адміністрація активніше включається у переговори з українського питання. Скоро має відбутися розмова Байдена та Путіна. Очевидно, на нас чекатимуть досить непрості переговори у світовому масштабі. Але схоже на те, що поки що саме за переговорний стіл переміщається основна "точка" геополітичного притяжіння. І, мабуть, це не найгірше з усього можливого.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2929840.html.
Tags: беларусь, зеленский, конспирология, луг%андония, провокація, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments