Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Х%№ло зробило ще один фантастичний юридичний подарунок України

Borys Babin
Не люблю писати на "загальні теми". І тим більше не хотів би коментувати питання церковні, навіть юридично-церковні.
Але.
Нагадаю що у січні 2021 р. Європейський суд з прав людини визнав відповідальність РФ за події в Криму з лютого 2014 р., зокрема й до спроби анексії, на стадії "нас там нема".
В якості одного з важливих доказів ЄСПЛ у цьому питанні врахував заяви президента РФ Путіна, у яких він через декілька років після з'явлення "зелених чоловічків" сам визнав їх статус як комбатантів РФ.
Сьогодні на "переговорах" з "президентом" Лукашенком пан Путін зробив ще один фантастичний юридичний подарунок України.
Дозволю собі цитату мовою оригіналу
"действующее руководство Украины предприняло очень много шагов, разрушающих российско-украинские отношения. Это касается ряда проблем в двусторонних отношениях напрямую. Это касается отношения к Русской православной церкви и попытки ее разрушения по сути."
Тобто керівництво РФ офіційно визнає що:
1) в Україні діє саме Російська православна церква, а не "автономна Українська православна церква лише канонічно підпорядкована Московському патріархату"
2) діяльність такої церкви, з точки зору влади РФ, не є внутрішньою справою України а нібито є предметом російсько-українських, двосторонніх, тоюто - міждержавних відносин.
Ці тези вже сами по собі дозволяють "обнулити" ймовірний міжнародний юридичний спір щодо відповідної церкви у тому вимірі де він міг би хоча б теоретично виникнути у майбутньому.
Адже структури відповідної церкви у судах України займають сталу позицію про нібито українську природу цієї організації і вже не зможуть її потім змінити у документах "експортного характеру".
Крім того у довічному балансі свободи совісті та безпеки суспільства сьогодні кинуто величезну юридичну каменюку на сторону безпеки. Адже відповідну церкву офіційно визнано знаряддям зовнішньої политики РФ щодо України.
Самою РФ визнане.
Цікаво, які ще юридичні подарунки нам слід чекати від пана Путіна з роками, що лише загострюють його любов до правди.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2930219.html.
Tags: бесовщина, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments