Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Коля Оболонський. Вбивства, торгівля героїном, розбій і рекет

Юрій Левченко
Вбивства, торгівля героїном, розбій і рекет: оприлюднено резонансні докази кримінального минулого нардепа Миколи Тищенка. Чи промовчить і цього разу Володимир Зеленський?!
Про одіозного нардепа, заступника голови парламентської фракції «Слуга народу» Миколу Тищенка вже давно було відомо, що у «буремних 90-х» він займався криміналом, і багатьом киянам він сумновідомий як "Коля Оболонський". Утім, сьогодні було оприлюднено багато доказів і конкретики щодо його злочинної діяльності, зокрема матеріали відповідних кримінальних справ та інші документи Управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України (в коментарях). Деякі відомості надали документальне підтвердження тому, що вже було відомо раніше, а деякі – стали справжньою сенсацією. Зокрема, ці матеріали підтвердили наступне.
Так, Микола Тищенко входив до складу організованого злочинного угруповання відомого кримінального авторитета Бориса Савлохова (відомого також як «Боря Солоха»). Станом на 1997 рік Тищенко був одним із керівників («бригадних») в угрупованні «Солохи» і вже тоді мав прізвисько «Коля Оболонський». Зокрема, в угрупованні «Солохи» Тищенко займався вимаганням коштів у підприємців. В оприлюднених матеріалах наведені детальні відомості щодо одного із таких випадків рекету. Також до сфери відповідальності Тищенка входила реалізація крадених автомобілів.
Як випливає із оприлюднених матеріалів слідства, «Коля Оболонський» у 1999 році створив власне організоване злочинне угруповання. Одним із основних напрямів діяльності цього ОЗУ була торгівля героїном. Зокрема, як свідчать оприлюднені матеріали негласних слідчо-розшукових дій за 2001 рік, іноземний громадянин Спартак Григорян налагодив канал поставки героїну до Києва, де реалізував його через Тищенка. Зокрема, зазначено, що лише за час стеження за ним співробітниками ГУБОЗ Григорян продав Тищенку героїну на 85 тисяч доларів США (величезна сума на той час).
Також оприлюднено матеріали щодо рекету, який здійснювався угрупованням Тищенка. Зокрема, зазначено підприємства, з яких Тищенко та його подільники брали данину. В оприлюднених матеріалах слідчих органів зазначено П.І.Б. та прізвиська членів бандформування, які підпорядковувались Тищенку.
Окремо варто наголосити на тому, що відповідно до оприлюднених матеріалів «Коля Оболонський» був причетний як мінімум до двох вбивств. Зокрема, саме Тищенко був головним підозрюваним у вбивстві колишнього члена угруповання «Солохи» Норіка Амірханяна 14 березня 2000 року, і певний час перебував у розшуку. Скільки всього було вбивств, до яких ймовірно доклав руку «Коля Оболонський», можна лише здогадуватись. Але найгірше те, що вже ніхто не порахує, скільки молодих українців загинули від героїну, який Тищенко та його подільники розповсюджували в столиці, а можливо й в інших містах України…
Також варто зазначити про оприлюднені матеріали щодо того, як Тищенко та інші члени бандформування шляхом тиску на свідків і підкупу «закривали» кримінальні провадження, в яких були головними фігурантами.
А найголовніше те, що з часів «буремних 90-х» Микола Тищенко насправді не змінився. Так, можливо зараз він вже не вбиває людей просто на вулицях, можливо не труїть молодь героїном, не краде автомобілі і не ходить з пістолетом по ринках, «вибиваючи бабки» у підприємців. Він ходить у дорогому костюмі до Верховної Ради, де є заступником голови фракції «слуг народу» і паралельно заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури. Але Тищенко не полишив злочинної діяльності. Більше того, він перейшов на новий рівень. Маючи всебічну підтримку свого кума – надвпливового Керівника Офісу Президента Андрія Єрмака – він вже краде мільярдами. «Коля Оболонський» робить це за сприяння мера Києва Віталія Кличка та «смотрящого» за столицею Дениса Комарницького. Ще восени 2019 року, коли Єрмак домовився із Кличком про розподіл сфер впливу та грошових потоків у столиці, Кличком, Тищенком та Комарницьким були організовані нові та очолені старі масштабні корупційні схеми, наслідком яких стали колосальні втрати для бюджету Києва.
Наша команда ще з осені 2019 року попереджала про організоване злочинне угрупування Єрмака – Кличка – Тищенка – Комарницького, ми неодноразово писали про конкретні факти вчинення корупційних злочинів цими особами. Про це також йшлося у численних журналістських розслідуваннях. Але, цілком закономірно, що так звані "правоохоронні" органи так і не відреагували на відомості щодо розкрадання коштів міської громади Києва. Як бачимо, поки Єрмак очолює Офіс Президента, його кум може не хвилюватися…
Важливе питання: чи цього разу, після оприлюднення документів, які переконливо підтверджують кримінальне минуле Миколи Тищенка й містять факти про вчинення ним цілої низки тяжких злочинів, Президент України Володимир Зеленський знову промовчить?!
Наша політична сила Народовладдя вимагає:
- від партії «Слуга народу» та однойменної парламентської фракції – виключити Миколу Тищенка зі свого складу;
- від Президента України, завдяки якому злочинець Тищенко й став народним депутатом, – змусити Тищенка скласти депутатський мандат;
- від правоохоронних органів – поновити незаконно закриті кримінальні провадження стосовно злочинів, вчинених Миколою Тищенком у 90-х – на початку 2000-х років, а також розпочати кримінальні провадження за фактами організації Миколою Тищенком починаючи з осені 2019 року і дотепер масштабних корупційних схем у місті Києві спільно з Віталієм Кличком та Денисом Комарницьким, за сприяння Андрія Єрмака.
Якщо цього всього не буде зроблено, то суспільство отримає чергове підтвердження того, що нинішня влада, зокрема і Президент Володимир Зеленський, толерує і фактично покриває тяжкі злочини, вчинені одним із керівників партії влади та фракції монобільшості.
P. S. Підписуйтеся на мій Телеграм-канал аби гарантовано бачити всі найактуальніші дописи, адже через Фейсбук до Вас потрапляє лише маленька частина! https://t.me/levchenko_ua
#лицемірство_Зе #гетьЄрмака #гетьТищенка #Народовладдя

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2930536.html.
Tags: #Народовладдя, #гетьЄрмака, #гетьТищенка, зеленский, история, київ, кличко, подонки, прдоны, рейдеры, реп'яхів яр
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments