Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Так що ви думали? путлер вже

Алі Татар-заде
хтось в стрічці висловлював побажання, щоби Московія ще й Угорщину якось заділа. Так що ви думали? путлер вже. За його "дорученням" МИД підготував "важливі документи" про те, що Красная Армия була в Будапешті визвольною, а не загарбницькою, що венгри самі були раді, стрічали цвєтамі, звєрств не було ітд. І все це передали послу Угорщини та послу в Угорщині "для распрастранєнія". І це при тому що то була відповідь на рефлексії 56 року, а не 44 (тобто як завжди неадекватно)
===
Йосиф Швейк
дід як з Угорщини повернувся - то тільки в 80-х по пьяному ділу розказав, що 80% тих хто там був треба було на місці розстрілювати, за те що з мірняком робили.
---
Алі Татар-заде
а от мені цікаво, у нас же УБД рахуються і досі ті що "визволяли" Будапешт 56, Берлін 53, Прагу 68? я вже мовчу про Західна Україна "послє войни"

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2931111.html.
Tags: венгрия, история, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments