Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

пачьті кримчанка

Алі Татар-заде
є в мене балєріна Бальшога Тєатра. Ну як, не пріма, а в підтанцовці. Але все вміє: якось я жартував, побачивши в темній алеї групу молодиків, що вона просто нехай задере ногу на дерево, а я підійду і скажу що це каратистка і краще вам бігти, поки не зняла ногу.
Приїхала три, може чотири роки тому. Обжилася. І от якось в бесіді у кав'ярні, в компанії, чую від неї:
-- Мая бабушка гаваріла, чьто нємци так нє зверстивалі в Криму, как румини, татари і украінци.
-- Можна тебе на хвилинку?
Відводжу, дивлюся в очі, вона відводить.
-- Коли ми з тобою знайомились... коли це було? три роки тому? ти розказувала про свою бабусю. Вона народилась в блокадном Ленінградє. Ти розповідала про всю свою родину. За одною ггілкою це розстріляні у 50-х. За іншою партработнікі. Все життя провели в Лен'області. Я нічого не плутаю? Я уважний слухач.
-- Да, всьо вєрна.
-- Тоді що ти тут кажеш про свою бабушку в Криму у війну? Які нахрін румуни, татари, укрАінци?
-- Я, я, я магу аб'ясніть. Я вживаюсь в мєстний калєктів. Мая падруга, ана расказивала пра сваю бабушку. Я проста сказала што ета мая бабушка. Што тут таково?
-- Твоя подруга, це котра приїхала сюди чотири роки тому?
-- Нєт, ана прієхала іщо в чітирнацатом. Сам пащітай, пачьті кримчанка.
===
Віталій Маліцький
Алі, після деокупації тобі треба книги видавати з цих мініатюр...
---
Алі Татар-заде
думаєш, розкуплять? ))
---
Oleksii Mudryk
до бібліотек
---
Сергій Даценко
Алі Татар-заде ну, особисто я б купив навіть просто із солідарності
---
Victoria Konvaliya
Розметуть, пані Оксана Стефанівна ще й передмову напишуть) І то не лише з солідарності, а через самі тексти. Ще й різножанрові) Напр., ото про Фєодула треба замість Вишні в школах вивчати чи паралельно. Досі пам'ятаю й хихочу час від часу)
===
Stefan Khrabrov
оце подібно "за зверства майдановцев над беркутом" україномовних активістів вбивали на Донбасі, коли ще військові дії не почались, а вата вже сприймала все як війну на винищення, й відповідно діяла
---
Алі Татар-заде
гріш ціна тим спогадам, майте це на увазі. Все треба перевіряти
---
Степан Храбров
моя бабця-коммуністка теж переповідала історії про бандерівців, але ще страшнішими вважала кримо-татар
===
Stefan Khrabrov
а логіка як у всіх розповсюджених фейках: самі не бачили, але люди кажуть. Або: тут прибрехано, але факт жеж міг бути, як розіп'ятий слов'янський хлопчик. Це у дитинстві було важливо прибріхувати для соціальної інтеграції, бо побрехеньки це засіб й нагода для спілкування. А у пропаганді вчать прибріхувати задля общого діла перемоги й стабільності, навіть якщо розносчики фейку самі в нього не вірять. Просте повторення фраз почутих з телевізору й у чергах, транспорті, курилках - єднає з народом
---
Олег Семенко
Рузкій мір, в головах 🙄
===
Олександр Сосницький
Ситуація - аналогічна довоєнній у нас на Донбасі: ми вже знаємо, що вони хочуть і будуть нас вбивати, але ж ми не можемоїх вбивати превентивно. Це може пройти раз, другий, а потім вбивати на упередження почнемо ми, українці. Мовчки. І це мене також не тішить. Бо маємо віднайти механізми змусили варварів заткнутись і боятись у більш гуманний спосіб.
=====
Алі Татар-заде
3 год ·
вибішують товариши на материку, які на 8 року війни: 1) мнє ніудобна чітать-пісать, давай пагаварім па вайбєру, тіліґраму ілі відіо іщо какоє-та. а то япрівик толька гаваріть мнє пісать ніудобна. 2) а што такова завіді сібє тіліграм ілі фкантактє ілі скайп наканєц, у міня вот єсть і я ні разу ні парюсь. ой ну какая праслушка 3) тіліфонам дорага, но раз уж дазванілся - давай пагаварім пра палітіку, пра вайну, дамнє пофіг што вас праслушивают, міня-та нє праслушивают. Біситть подвійно, коли це роблять колишні кримчани.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2934706.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, подонки, рассея
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment