Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Borys Babin · Торгівці каналами

Тепер вже можна зрозуміти, чому саме сьогодні пан міністр аграрної політики Роман Лещенко так завзято каже "чисту правду" про те, що нібито минулого тижня та й раніше в структурах уряду Шмигаля не обговорювалося питання передачі цілісних меліоративних комплексів, таких як канали, з Держводи до Держрибагенства.
Чому сьогодні пан міністр завзято маніпулює питанням Північнокримського каналу, попре проведені чисельні наради та обговорення із цього питання (докази картинками додаються).
Адже назавтра на засіданні Верховної Ради України терміново вноситься ззовні непримітний законопроект 5202, зареєстрований "щасливою шісткою" депутатів правлячої фракції.
Чорноморов А.О., Чернявський С.М., Чайківський І.А., Кириченко М.О., Кучер М.І., Рудик С.Я.
Проектом кардинально змінюється режим користування стратегічними меліоративними системами.
Зокрема до ст. 3 Закону «Про приватизацію державного і комунального майна» додається частина 7, за якою "безоплатна передача у власність організацій водокористувачів об’єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем державної та комунальної власності не вважається приватизацією та здійснюється відповідно до закону".
Та змінюється й Господарський процесуальний кодекс, за яким "справи у спорах щодо умов забору, доставки води та її відведення між власниками меліоративних систем або мереж та водокористувачами" відносяться до господарського судочинства.
Тобто тепер законодавець не завадить певному міністерству передати такий собі магістральний канал у "власність організацій водокористувачів". Що не змогли зробити через приватизацію, протягують ось таким "примудреним" шляхом.
А потім вже ніхто та ніщо не завадить "організації водокористувачів" постачати воду за комерційними угодами будь-яким користувачам.
І дійсно - до чого ж тут Крим? До чого тут узагалі закон про вільну економічну зону з окупантами?
Геть ні до чого, звісно, то все негідник Бабін вигадав.
А кому що буде не до вподоби - йдіть до господарського суду.
Міністерство очікувано "прикриється" тезою про те що це "господарські питання"
Та як мінімум доведіть там судді що цей спір стосуєтсья саме вас.
Ну якщо дивом доведете - пару років будуть розглядати ваш позов.
Несемось...
Прохання усіх, хто це прочитав, невідкладно донести до народних обранців інформацію про ймовірні результати підтримки ними завтра законопроекту 5202-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2937076.html.
Tags: зеленский, коллективное х%№ло, крим, подонки, прдоны, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments