Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

...розповсюдити на Ахметова, Коломойського, Фірташа, Тігіпка та інших

Ihor Lutsenko
Алгоритм, котрий був застосований до Медведчука з метою зменшити його вплив в Україні, слід зробити універсальним і розповсюдити на Ахметова, Коломойського, Фірташа, Тігіпка та інших.
Саме ці прізвища є глибинною владою в Україні, саме вони правлять нами, незважаючи на те, що міняються президенти, парламенти і уряди, міняються шляхом поміркованих революцій чи радикальних виборів.
Без усіляких жартів, після питання війни з Росією я вважаю найголовнішим ініціативу Зеленського врегулювати статус олігархів. Тут інтереси президента і народу, що його обрав, чудесним і унікальним способом співпадають – і я сподіваюся, що Зеленському вистачить наївності і недосвідченості, щоб таки зробити цей крок.
Кажуть, олігархи потужні, і цей крок може стати фатальним. Але навіть у такому разі нам, простим українцям, немає чого втрачати – ну, програємо з Зеленським, виграємо з ким-небудь наступним. Головне – тримати питання на слуху, головне – не забувати, що олігархи мусять повернути все вкрадене у нас у 90-х і на початку 2000-х. Рано чи пізно мають повернути, рано чи пізно мають відповісти, так само, як рано чи пізно має Москва повернути нам Крим і Донбас. Це питання нашої національної гідності. Це злочини проти нашої національної генетики, котрим немає строку давності.
Ці питання діалектично єдині. Бо олігархи і є Росія. Медведчук не більше залежний від Путіна, ніж залежний Ахметов. Приміром, Ахметова контролюють через Керченську протоку, через яку іде його експорт. Коломойський не менш залежний від Кремля, ніж Фірташ, бо проти обох – розслідування правоохоронних органів США.
Тому уся ця компанія – Медведчук, Ахметов, Коломойський, Фірташ – є колективом лобістів Кремля, і якщо хтось сумнівається, то достатньо взяти в руки пульт телевізора, і стане зрозуміло: ми ніколи не переможемо Росію з таким телебаченням, ми ніколи не створимо ні незалежного від Росії суспільства, ні економіки, котра здатна забезпечити нам матеріальну основу перемоги над Кремлем.
Тому у майбутньому законі про статус великого бізнесу слід передбачити повну заборону особам, котрі володіють більше, ніж 1% ВВП в Україні, або економічно залежним від таких, мати у своїй власності ЗМІ або яким-небудь іншим чином на ці ЗМІ впливати.
Так само будь-кому, крім державного бізнесу, слід радикально обмежити право вести економічну співпрацю з агентами країни-агресора.
***
Повторюся, у нас зараз є історичний шанс позбутися вічних наших внутрішніх ворогів. І наскільки з нами Зеленський у цій справі, буде видно по певним сигналам. Я таким сигналом вважаю штрафи на структури Коломоського і Ахметова.
Це штраф у 4,7 млрд грн, накладений на АЗС групи "Приват" Ігоря Коломойського – якщо його у суді скасують, то можна вважати, що Коломойський переміг, а Президент програв і здався.
І це штраф, поки що смішний, у 1.7 млн на ДТЕК Ахметова – якщо такі штрафи не продовжаться, то можна вважати, що Коломойський переміг, а Президент програв і здався.
Сподіваюся на краще.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2938977.html.
Tags: ахметов, бойко, зеленский, порошенко, піар, тигипок, україна, фирташ
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments