Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Алі Татар-заде · шкода не пишу пьєси. Може колись. А поки що задум

Алі Татар-заде ·
шкода не пишу пьєси. Може колись. А поки що задум, і він переважно для європейської аудиторії.
Чуваки-ліваки, наприклад юна комуністка в береті чегевари, старіючий письменик що колись був популярним, журналіст-твитерист, що поширює фейки і вважає себе богом, і рекламник-посередник, чиє кредо "гроші не пахнуть", якось бухають в барі і знайомляться з північним корейцем (погана корея). Той пропонує їм хороші гроші за рекламу лівих ідей Кім-там-як-його. Вони починають зі спортивного інтересу: це скоріше рефлекс аборигенів "як обібрати догола туриста", ніж кар'єрні плани. Після першого ж фейку і модельованого хаосу кореєць приносить їм стільки грошів, що їх фізично нема куди дівати. Вони нажераються, накурюються, нанюхуються, наколюються ітд, сношаються з ким попало в лівацькій кімнаті, де до старих потретів Маркса і Кастро додалася товста пика корейського лідера. В такому стані їх знаходять двоє поганокорейців, швидко приводять до тями і кажуть працювати далі. Бо лорду сподобалось і він звелів взяти їх на зарплату. Ті в'яло протестують, але їм відсипають ще більше грошів, тепер вже в зручнішій формі, і вони під хіханьки й хаханьки зраджують свою батьківщину знов і знов, не перставаючи гордитися тим, які вони богочеловеки в порівнянні з тупим буржуазним обивателем. чин за чином в котрогось з них по черзі стаються неврічні зриви, однак поганорейці стають все жорстчі. Вже не гребують фізичною силою, а також взяли кожного з наших циників за такі зябри, про які ті й самі не підозрювали. Після чергової кризи їх перевозять в замкнений підвал, щоби ніщо не відволікало їх від творчої праці. А потім тортурують, коли хтось викобенюється. Нарешті одного з них вбивають так жорстоко, що інші просто стають рабами. Нарешті їм повідомляють хорошу новину: лорд поганокреї так ними задоволений, що звелів дарувати повну свободу. І на знак пошани їх перевозять у Пхеніян - в клітинах, як звірів. Там вже готова лабораторія, де вони й далі можуть читати чегевару і робити фейки, тільки тепер це не за бухло і секс, а за жменю сухого риса. Фінал: вони бачать, що таких клітин дуже багато, і в кожній повно забутих, пропалих без вісті кумирів минулих десятиліть.
(я б усюди прямо написав, що це московити, а не пхеніянці, але євролівота поки що не готова і просто не піде на такий спектакль)
===
Алі Татар-заде
якщо чесно, саме так я і бачу подальшу долю "палєзних ідіотов". Є на що спиратися - з часів навіть не леніна, а ще Пєтра І.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2940088.html.
Tags: левые, піар, рассея
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments