Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

серіал «Армія без майбутнього»

Volodymyr Boiko
Інтернет-видання «Насправді.today» розпочало публікацію мого серіалу «Армія без майбутнього» про те, як впродовж 30 років у Незалежній продавалось, розкрадалось та відчужувалось в інший спосіб державне майно колишньої радянської організації «Добровільне товариство сприяння армії, авіації та флоту», призначене для підготовки допризовників, мобілізаційного резерву та фахівців з військово-облікових спеціальностей і розвитку військово-прикладних видів спорту.
Це майно захопили рейдери, які ще в 1991 році зареєстрували псевдо-громадську організацію «Товариство сприяння обороні України», оголосили себе «правонаступником Радянського Союзу» й записали на себе державне майно всупереч Закону України «Про підприємства, установи та організації союзного підпорядкування, розташовані на території України» та двом постановам Верховної Ради. Маючи корупційні зв’язки з першими особами держави, рейдери примудрились не тільки безкарно продавати державну власність, але й отримувати податкові пільги та фінансування з державного бюджету. Так, наприклад, попсуй-міністр Булатов влітку 2014 року на рахунки цих шахраїв, точніше – на рахунки фірм, що належали Віктору Тімченку, колишньому начальнику Донецького вищого військово-політичного училища й батькові генерального директора ахметовського ДТЕК Максима Тімченка, відкриті у вже окупованому на той час Донецьку та Луганську, переказав державні кошти, призначені для популяризації служби в десантно-штурмових військах і розвитку авіаційних видів спорту.
Наразі опубліковані дві статті з цього серіалу:
«Армія без майбутнього – 1»: https://naspravdi.today/uk/2021/04/19/armiia-bez-maybutnoho/
«Армія без майбутнього – 2»: https://naspravdi.today/uk/2021/04/23/armiia-bez-maybutnoho-2/
З наступних публікацій читацька громадськість узнає, як нині під патронатом першого заступника генерального прокурора Романа Говди та керівника Головного підрозділу детективів НАБУ Андрія Калужинського розкрадається державне майно, що має стратегічне значення, як блокується підготовка загонів територіальної оборони та руйнується боєготовність української армії. Будуть оприлюднені схеми розкрадання керівництвом Міністерства молоді та спорту за допомогою Говди та Калужинського бюджетних коштів, призначених для розвитку в Україні військово-прикладних видів спорту.
Щоби не пропустити наступні публікації, підписуйтесь на оновлення сайту «Насправді.today».

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2940779.html.
Tags: бойко, история, порошенко, прдоны, рейдеры, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments