Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

⚡️ КНР опублікувала нову книгу Сі Цзіньпіна

Артур Харитонов


⚡️ КНР опублікувала нову книгу Сі Цзіньпіна: про перемогу китайського марксизму-комунізму над демократичною капіталістичною буржуазією, а також верховенство Комуністичної партії Китаю у світі
Якщо ви думали, що СРСР завершилася з перемогою над радянською окупацією, ви дуже сильно помилялися. Адже світовий комунізм просто переїхав з Москви до Пекіна, де нині править “комуністичний вождь” Сі Цзіньпін, якого, до слова, місцеві соціалісти вже прирівняли до пантеону Маркса-Леніна-Сталіна-Мао.
28 квітня 2021 року комуністичний вісник “Женьмінь жибао” опублікував уривок з нової книги “Питання та відповіді щодо вивчення вчень Сі Цзіньпіна про соціалізм з китайською специфікою для нової ери”, виданої Центральним відділом пропаганди Комуністичної партії Китаю. Про це пише правозахисне видання Bitter Winter (https://bit.ly/3xEBAB9).
Чергову “Біблію” для комуністів уже включили як обов'язкову для вивчення у школах, університетах, а також для всіх китайських компартійців.
Особливу увагу комуністичний агресор приділяє міжнародним відносинам, зокрема світогляду, з яким Сі Цзіньпіна та КПК планують одержувати панування у всесвіті.
Згідно з новим китайським вченням, світ - це арена для “змагання двох ідеологій та двох соціальних систем”. Йдеться про марксистський комунізм проти буржуазної демократичної ідеології та капіталізму.
Сі Цзіньпін запевняє, що історія може тлумачитися винятково через “фундаментальний погляд історичного матеріалізму”, а також тільки через інструменти максизму. Потім китайський диктатор говорить, що “марксизм і є істина”, зокрема “абсолютна”.
Книга анонсує перемогу світового комунізму вже найближчим часом, а сам Сі називає розпад СРСР приводом для сумніву в абсолюті марксизму, які зміг розвіяти тільки комуністичний Китай своїми “блискучими перемогами”. Однією з таких Сі називає перемогу китайського комунізму над китайським коронавірусом.
Йдеться про “дивовижну боротьбу КНР з пандемією”, а також “профілактику, якою захоплюється весь світ”. Сі резюмує: “лиш Китаю вдалося відновити економіку”.
Щодо світового панування, Сі запевняє, що КНР є “центром світової арени”, і що “провідні некомуністичні держави” вже витіснені у бік. Це, за його словами, демонструє енергійну життєздатність наукового соціалізму перед незаперечними фактами.
Сі оголошує, що коли Китай здобуде подвійну перемогу над китайським коронавірусом та подолає економічну кризу, світ наповниться прихильниками комуністичної віри.
Наприкінці книги робиться висновок, що Комуністична партія Китаю - “просто непереможна, і буде йти до глобальної перемоги марксизму”.
Загалом підхід не є новим: загальновідомо, що з 2012 року кривавий диктатор Сі відновив культ особистості “комуністичного вождя народів” (тобто свій культ), активно пропагуючи власні божевільні ідеї з моменту раннього дитинства і до смерті людини на території КНР.
Безумовно, з української історії ми знаємо, що комуністичний злочинець завжди програє. Однак, ігнорування проблеми присутності китайського ворога на наших теренах може стати дуже небезпечним для майбутнього України як європейської, демократичної, відкритої держави.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2950547.html.
Tags: китай, конспирология, левые
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment