Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

До речі, цікаве «зовнішнє управління» виявилося на прикладі Нафтогазу

Ihor Lutsenko
До речі, цікаве «зовнішнє управління» виявилося на прикладі Нафтогазу.
Як звільнили Коболєва, то аж сам Держдеп США пролунав дипломатично-незадоволеним твітом.
Не змовчали у тому ж дусі і послиня Великої Британії ("корпоративне управління в держпідприємствах має стати більш прозорим і незалежним від політичного впливу"), ЄС і Світовий банк ("Ми закликаємо керівництво України забезпечити, щоб критично важливі управлінські рішення на державних підприємствах ухвалювалися у повній відповідності до основних засад визнаних стандартів корпоративного управління.").
Так би мовити, все прогресивне людство заговорило в один голос. А знаєте, хто іще завжди Коболева підтримував?
Коломойський.
Навіть у прем’єри його рухав, як тільки Зеленський виграв вибори.
І ще що цікаво. НАБУ з 16 року проводить розслідування щодо фактів грабунку структурами Коломойського державних компаній Укрнафти і Укртатнафти. Про це писала прес-служба НАБУ, в реєстрі стирчать ухвали на тимчасовий доступ до документів.
Прямо писали, що під час досудового розслідування детективи встановили: управління та контроль за діяльністю підприємств, задіяних у заволодінні нафтою й коштами «Укрнафти» здійснюється особами з однієї фінансово-промислової групи.
Прямо в судових рішеннях зафіксовано – є факти нахабної несплати фірмами Коломойського коштів за продукцію державним компаніям.
Про це неодноразово писав і відомий експерт нафтового ринку Сергій Куюн (знаю його років 15). От приміром, один із його постів, котрий розійшовся по новинах.
«49 мільйонів доларів за день!
17 червня «Укрнафта» продала 260 тис. Т нафти за ціною $ 18 / барр. Це при тому, що в світі вже давно $ 40. На такому обсязі (двомісячна видобуток) компанія втратила 1,3 млрд грн.
А хто придбав? Ігор Коломойський - одноосібний покупець. Хоча, за великим рахунком, він і продавець, так як контролює «Укрнафту» з 2003 року.
Хто програв? Держава в особі НАК «Нафтогаз України», власник 50% акцій «Укрнафти». Він стоїть весь цей час в сторонці і спостерігає.»
Вечь час в стороні стояла і «незалежна» наглядова рада Нафтогазу.
І «незалежний» орган слідства НАБУ, створений чиновниками наших «іноземних партнерів», і по сьогодні не зміг притягнув до відповідальності жодного представника ФПГ Коломойського, хоча, повторюся, на своєму сайті і у зверненнях до суду засвідчив, що про все знає. Це при тому, що Ситник і компанія регулярно звітують у американське посольство про найменший перебіг кримінальних справ.
Прикметно, що нещодавні обшуки у офісі Коломойського робили не за сприяння спецназу НАБУ у шкарпетках по 300 грн, а СБУ у власній кримінальній справі.
І що коли Куюн скаржився на вивід мільярдів з Укрнафти і очевидну бездіяльність Коболєва на користь Коломойського, то іноземних послів та банкірів щось не цікавила ні «корпоративне управління в держпідприємствах», ні «прозорість та чесність в енергетичному секторі». Як же так!)
-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2954727.html.
Tags: беспредел, конспирология, менты, порошенко, прдоны, рейдеры, сбу, сша, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment