Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

на рівні дна

Артур Харитонов
Доки громадянське суспільство допомагало СБУ виконувати свої функції щодо Басти, у окупованій Ялті китайські співаки та інші колаборанти проводили фестиваль кращої пісні про війну.
Здається, українські медіа вкотре проходять повз інструменти окупаційного режиму, які у жодному випадку не можна толерувати.
Зокрема, з 29 квітня по 1 травня на території окупованого Криму російські загарбники разом з китайськими (і не тільки) посіпаками провели незаконний конкурс пісні про війну “Дорога на Ялту” (https://bit.ly/3uzSxLn). Чи то як пародію на “Євробачення”, чи то крінжо-Юрмалу.
Головний меседж: заспівати найкращу пісню про комуністичні часи та війну.
Особлива увага, звісно, приділялася, якомусь ноунейму з КНР, з яким, після виконання “Катюші”, китайською заспівав рупор кремлівської “культурної” пропаганди - Лев Лещенко.
РосЗМІ протягом тижня приділяли події більше уваги, ніж Маніжі та її “рашан вуман”. Все тому, що фестиваль подавався як вияв “світового визнання кримнашизма”.
Незважаючи на те, що культурне значення івенту на рівні дна, і всі його учасники - бездари з різних куточків світу, подібні спроби проводити “міжнародні фестивалі” на окупованих територіях мають знайти жорстку відповідь з боку Служби безпеки України.
Враховуючи, що більшість співробітників безпекового відомства може продовжувати святкування комуністичних свят, як і представники профільних комітетів ВРУ, поясню: інформація про застосування рестрикцій має негайно з'явитися на відповідному веб-сайті щодо кожного учасника свята війни на окупованих територіях України. У тому числі щодо громадян КНР, участь яких у злочинах проти України свідомо ігнорується нинішнім режимом. Українською та англійською, з інформуванням посольств держав, представниками яких були так звані “співаки”.
Досліджувати “пісенну” складову навіть не буду намагатися. Бо небезпечно для ментального здоров'я.
Служба безпеки України


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2956763.html.
Tags: китай, коллективное х%№ло, крим, подонки, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment