Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Умер Лигачев. На 101 году жизни

Andrey Plakhonin ·
Умер Лигачев. На 101 году жизни.
Член Политбюро ЦК КПСС, Секретарь ЦК КПСС, отвечавший за идеологию, всю вторую половину 80-х один из главных критиков Перестройки и лично Горбачева. Изгнанный им с треском из партийного руководства в 90-м, и только поэтому, наверное, Егор Кузьмич не попал в руководство ГКЧП.
Именно рекомендации Лигачева приписывают переезд Ельцина из Свердловска на работу в столицу, и он же, в 1988-м на XIX партконференции произнес обессмертившую его фразу: «Борис, ты не прав!».
Ну что сказать, персонаж-эпоха. Из позитива, какое же это все-таки счастье, что Бог наделил хваленым кавказским долголетием не Сталина, а Егора Кузьмича.
=====
Volodymyr Boiko
«Нас не об’єгоріш, нас не подкузьміш!»
На 101 році життя в Москві помер колишній член Політбюро ЦК КПРС Єгор Кузьмич Лігачов, чиє ім’я в останні роки існування Радянського Союзу стало символом комуністичного мракобісся.
Усілякі конспірологи-окультисти запевняють, що СРСР розсипався через смерть 25 липня 1991 року Лазаря Кагановича, до речі – двічі керівника Радянської України. Тепер ось маємо можливість перевірити їхні теорії: подивимось, які наслідки для нинішньої Росії потягне смерть Лігачова.
=====
Алі Татар-заде
на "майскіє" в окупований Крим приперся нарешті хтонічний "глибинний народ" Московії, з таких даздрапупинськів, про які ми чуємо новини раз на 10 літ, коли там щось рване, згорить чи поб'ється. "Центральна африка" Росії.
Про українців знають тільки те, що "оні нас нінавідят", про "татар в Криму" не чули і дуже дивуються, що вони тут взагалі роблять (у нас в учєбніках етаго небило).
Путлера лають почім світ стоїть. Навальнаго - теж. Америку - теж. Злі, страшні, можна хапати і знімати продовження серіалу про Мордор. Це прямо от Мордор. Тупі до невимовності, не знають практично нічого взагалі, не лише про Крим.
(Мій знайомий, українець, по свіжих враженнях зауважив: "Знають лише те, що ми їх ненавидімо? Щож, це вже дуже непогано")

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2960410.html.
Tags: история, крим, левые, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment