Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ми маємо всіх без винятку ганяти по всіх світах за Крим. Робити банкрутами. Саджати в тюрми

Petro Shuklinov
- Дві поради Володимиру Зеленському щодо державної та інформаційної безпеки в країні після останніх скандалів.
По-перше. Інструмент персон нон-грата розробили не через поганий настрій. Це питання безпеки. Якщо ви вирішили пускати в Україну порушників українських законів і українського суверенітету - це рано чи пізно призведе до поганого сценарію. Як мінімум кожен раз матимете громадянське збурення. Як максимум - найгірший сценарій. Дуже-дуже поганий. Охороняйте тепер їх життя як своє. Бо це перше, що росіяни зроблять - реалізують найгірший сценарій прямо в центрі Києва.
По-друге. Якщо маєте гідність і самоповагу - виконуйте кримінальний кодекс. До трьох років за незаконний в'їзд до Криму. До п'яти років за повторний. Це закон. Ви маєте його виконувати. Кримінальне провадження - конвой з готелю до суду - вирок. Так має виглядати справедливість і законність.
І так має діяти формула Крим - це Україна. Бо це не гасло, пане президенте. Це справи. Чому влада припинила доганяти росіян за Крим. Що змінилось. Чи саме за чинного президента наша держава має "смириться" з окупантами Криму, як сказала донька одіозної судді з так званого печерського суду?
До речі, кримінальної справи проти цього обмеженого створіння з інстаграму за державну зраду і посягання на територіальну цілісність країни досі немає. Поліції не цікаво. СБУ не цікаво. Це ще один епізод, коли хтось у владних кабінетах забув про головне. Я нагадаю: Крим - це Україна. Ви маєте кожен раз діяти, щоб всі це знали. А саме при вас про це починають забувати.
Але я розумію, що для захисту держави треба мати яйця. І мізки не пускати порушників, не збурювати суспільство. Ще треба мати дух приймати рішення на захист держави. Якби я працював у ФСБ, я б радів таким опонентам. З легкої руки СБУ, поліції, прокуратури, прикордонників і Офісу президента нашу країну можна трясти кожного тижня такими історіями.
Як це працює? Запускаєш до Києва "певца" - купуєш кількох недалекоглядних "зрителей из инстаграма" - качаєш історію і ламаєш суспільство, стравлюючи різні сторони. Вас і нас, пане президенте, саме зараз вертять за класикою, за методичкою ще з часів радянської академії.
І цього можна було уникнути. Для цього треба не забувати про Крим. Ніяка кримська платформа не поверне півострів, якщо ми хоч один раз проявимо слабкість до порушників українських законів. Ми маємо всіх без винятку ганяти по всіх світах за Крим. Робити банкрутами. Саджати в тюрми. Відбирати літаки і кораблі. Відкривати провадження проти зрадників-громадян і вести до суду. А росіян доганяти за Крим там, де дістанемо.
Так має діяти влада держави.
===== В тему:
Victor Tregubov
Нещодавно побачив суперечку щодо того, чи можна в Україні цілі професії одним миром мазати.
Бо пан Остап Українець написав, що уся правоохоронна система в нас насправді правопорохонна. А до нього прийшов пан Bohodar Kovaliv та сказав, що так казати можуть хіба інфантили. Бо серед копів є різні люди. І серед чиновників. І серед суддів.
І тут в мене трішки око сіпнулося.
Бо якщо серед копів та чиновників я класних хлопів знаю, то щодо суддів, на мою думку, Богодар прям дуже-дуже схибив. І ось маю декілька наочних прикладів.
На днях обрали пані до Вищої ради правосуддя. Звати пані Інна Плахтій. А її батька звати Борис Плахтій. Він відомий тим, що вже у 1987-му році роках винес останній смертний вирок бійцю УПА - Івану Гончаруку, незважаючи на те, що той вже був заарештований у 1946-му та відбув термін на Колимі. Так КДБ відзначило річницю революції. З 2006-го року пан Борис на пенсії. Його довічне утримання лягло на плечі нас, українських платників податків.
Інна - не єдина його донька. Є ще Наталія Плахтій, працює суддею Волинського окружного адміністративного суду. А ще в Інни є донька, Катерина Троць, що працює працює керівником служби інспекторів тієї самої Вищої ради правосуддя. Сімейний підряд.
А нещодавно по мережі пробігло відео, де істота з губами, схожими на розплющених хробаків, розповідає, як їй соромно за Україну, яка не пустила співака ротом Моргенштерна. І що Україна про***ла Крим, який вже не повернеться.
Питання: в якому суді працюватиме істота, якщо вона навчається на третьому курсі юридичного, а і її мати, Крістіна Константінова, і її співмешканець, Віктор Кицюк - судді Печерського райсуду Києва? Якщо у когось добра пам’ять - так, це той самий Кицюк, що під час Майдану штампував вироки автомайданівцям. Втім, сама Константінова теж таке робила.
Ну от чого ви усіх суддів одним миром мажете? - скажуть мені. - Усі люди різні! От був один суддя, що навіть в ДАП снайпером був!
Так, був, пан Мамалуй. А після ДАПу був ще один показовий епізод. Пригадуєте, у 2017-му році був такий випадок - певна пані припаркувала авто з порушеннями, а коли копи зробили зауваження, відмовилася ані перепарковуватися, ані показати документи на вимогу поліцейських, що під’їхали. Ну, копи виявилися не шуганими, наділи на неї наручники, а це була суддя Солом’янського районного суду Вікторія Кицюк.
Здавалося б, ситуація очевидна. Але ні. За Кицюк вступилися усі судді, включно по Раду суддів, яка на своїй сторінці просто перебрехала обставини, незважаючи на вже опублікуковане відео (начебто суддя не була в машині, а лише до неї підходила, а копи наскочили та схопили, не давши навіть можливості показати документи). І так, активно вступився за пані Кицюк пан Мамалуй. Хай би як кепсько це не виглядало, але є така штука - професійна солідарність.
І так, бонус для уважних. Ви вгадали, оця Вікторія Кіцюк - це колишня дружина Віктора Кицюка з початку цього тексту. А нинішня його співмешканка - це мати тієї дівчинки Губи-Хробаки, яка сумує за Моргенштерном. А ще в Печерському судді працює його рідна сестра, Людмила Кицюк.
Оце співпадіння, еге ж?
Та не співпадіння це, а каста.
Одна відносно невелика, б-ська каста. Де всі всіх знають. Де всі з усіма переспали. Де скоро серйозно встане проблема інбридингу, бо занадто багато близьких родичів буде у шлюбних стосунках, як у королів середньовіччя. Де судді, що судили бандерівців, видають доньок за суддів, що судили майданівців, і на момент шлюбу вже чудово уявляють, в яких судах працюватимуть їхні ще не народжені діти. Де ворон ворону око ніколи не виклює, а Вовк Вовка завжди прикриє.
І ця система ніколи не очиститься зсередини.
=====
Костянтин Машовець
6 год ·
Я даже не подозревал, что у нас в стране столько блинкеноведов...
Все комментируют, поясняют...
кто на ком стоял и кто на ком сидел,
а главное - кто с кем встречался... и т.д...
Сыграю и я в эту игру...
Но буду краток...
Глава американского Госдепа... приезжал в Украину всего лишь с одним понятным и доступным вопросом...
"... с кем вы, работники сцены...?"...
и судя по-всему... удовлетворительного ответа он не получил...
Последствия этого... можете спрогнозировать сами...
Мы, конечно... не Анчурия...
но у кого-то точно заберут все бананы...


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2961584.html.
Tags: зеленский, крим, менты, провокація, піар, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments