Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

нам пощастило з такою проросійською ''опозицією'' в особі Медведчука

Ihor Lutsenko
Я ще і ще раз кажу, що нам пощастило з такою проросійською ''опозицією'' в особі Медведчука. Це дрібні люди, психологія у них - слуг, прислужників і колаборантів.
Я слухаю розмови Медведчука з Пушиліним, де вони вітають одне одного з днем перемоги, і я чую двох дрібних персонажів. Котрі все життя займалися тим, що цілували чобіт сильних світу цього. Медведчук звісно більш досвідчений і розумний, але і по тому.
Для боротьби за владу необхідна воля, мінімальний масштаб особистості. А ми дрібнена записі чуємо хіхікання двох тарганів. Ідеальне нічого в особі Медведчука говорить в дрібним нічим Пушиліним.
Навіть, прости Г-ди, Янукович хотів бути вассалом Путіна, а не його чиновником.
ОПЗЖ прекрасно розуміє власну нікчемність, відчуває, що політично у них немає шансів.
І знаєте що?
Вони всередині своєї партії всерйоз розраховують на успіх збройних сил Росії.
Вони готують себе до ролі окупаційної адміністрації. Тобто вони НЕ сподіваються на те, що захоплять владу і будуть імітувати незалежну Україну.
Вони думають, що перевага росіян у авіації і військово-морському флоті дозволить їм зайняти те, що вони ніколи не досягнуть шляхом чесної або нечесної політичної боротьби всередині країни.
Тобто це політична сила, котра розраховує на російській літаки, ракети і кораблі як свій єдиний шанс.
Тому ми мусимо зробити все, щоб якомога скоріше про них забути. Ви розумієте, про що я. Якщо ми застосовуємо зброю до бійців Пушиліна, то чому тут вільно гуляють люди Медведчука?

===
Костянтин Анатолійович Шабалін
Запись 2015-го. И после этого сивый кнур призначает Медведчука главным переговорщиком и дарит трубу. Я всё правильно понял?
=====
Alex Melan
Я в шоці. Мертведчук розмовляв з мммшником і заіскіючи розмовляв. Ото де рівень падіння. Всесильний мертведчук з аби з ким з вулиці. Ось вам і обличчя руського миру коли лярдер стелеться перед шісткою.
Ладно шістка путіна дудаєв-сурков. Але тут? Останні крихітки поваги, як до ворога до мертведчука зникли, як роса на сонці...


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2962097.html.
Tags: луг%андония, медведчук, порошенко, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments