Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Итак, судя по всему... орки поменяли тематику в своих ИПСО

Костянтин Машовець
Итак, судя по всему...
орки поменяли тематику в своих ИПСО, ориентированных на "большую" украинскую аудиторию... а так же целый ряд целевых аудиторий (в основном, патриотических)
Пока заметил две, сравнительно "свежих"...
- Никто вам не поможет, США вас попользуют и бросят, вы для них чужие... пора возвращаться к своим "историческим корням" (читай - в Мордор)
- Ну и на поверхность опять начали всплывать "преступления хунты на Донбассе"... в основном пошла "пережёванная ересь" периода "жестоких бомбардировок и арт-обстрелов" Донецка и Луганска 2014-2015-го годов... в основном с претензией "как вам не стыдно..."
Ну и для "примеренцев" отдельным кейсом... опять пошёл вал "одинарот"... "русский и украинец - братья на век", "им нас не поссорить..." и т.д...
=====
Алі Татар-заде
ненормально, що в підручниках діє абстрактна влада, навіть коли вона окупаційна. Імперська, совітська - всі вони мали конкретні імена, посади і строки перебування на них. Те що робилось за царя, робилося генерал-губернатором та цівільними губернаторами: ясно, що вони виконували те що скажуть, але також вони робили "від себе" (і погане теж, і добре іноді), брали участь в інтригах, мали політичні погляди ітд.
Совіти - це також імена керівників. ЦК відповідав за одне, совмін - за інше, ВУЦИК та ВР УРСР - за третє, це все булі неанонимні рішення. Це їх намагалися в літ-рі представити як монолітне, а від того й анонимізоване. Кожен міністр / нарком щось привносив у свою галузь та сусідні і несе за це персональну відповідальність. Яку особливо красно видно в порівнянні з попередником / наступником.
Якби імена всіх ціх комунізаторів та губернаторів були деанонімізовані, індивидуалізовані - то менше було б какая-разніци що йому стоїть бюст чи носить ім'я вулиця (а те й ціле сіло, завод).
Та є в цьому ще один, прихований резон.
Персоналізація політики - це ліки від "навченої безпорадності", де "всі політики однакові", всі люди гівно і від нас нічого не залежить.
Та й навпаки - ширма анонимності дуже приваблює всі ці натовпи депутатів і міністрів, які хочуть собі персональних пільг аж до глибокої пенсії, але не "увічнення" за свої вчинки.
=====
Оксана Хвиля
Я колись вже писала про це, але варто повторити.
Для мене символ поведінки СРСР у Другій світовій це доля Леопольда Трепера. Керівника легендарної Червоної Капели, одного з найзухваліших розвідників Другої світової, який працював на своє горе на Москву. Ну і Москва йому віддячила на всю голову, відправивши на десять років до Гулагу після перемоги. А потім він витратив не менше сил, ніж йому знадобилося, щоб втекти від гітлерівців, щоб спочатку виїхати до Польщі, а потім втекти до Британії і нарешті Ізраїлю. Тобто, це настільки дикунська й неймовірна в своїй безглуздості і сторія, що в неї навіть важко повірити.
А наш український "майор Вихрь", Євген Березняк, чудом залишився на свободі, бо після повернення його теж ледь не посадили.
До речі, погуглила, і була шокована, орки зараз пишуть у Вікі, що прототипом майора Вихора був якийсь там розвідник Ботян, і від цього офігівають поляки, вони стверджують, що Краків однозначно врятував Березняк.
===
Алі Татар-заде
от уявімо що хтось працює прямо на Пекло, на Сатану. Чого б чекав такий слуга в якості нагороди? це давно описано у фолклорі: чорт в буквальному сенсі заплатить йому пеклом. Хоч скільки його дури, але йому і Фауст і Твердовскій як діти малі, а важкий випадок - лише розвага.
---
Оксана Хвиля
Алі Татар-заде, отож. Але, мабуть, Трепер вважав тоді інакше. Дивно, що зараз деяким повилазило.
---
Алі Татар-заде
читав давно про те як зазнали репресій в совітському Відені (там же була зона радянської окупації) оті всі ліві включно з комуністами
---
Оксана Хвиля
Алі Татар-заде, я читала під час Перебудови мемуари німецької комуністки, які мене вразили. Як їх віддавали нацистам
---
Victoria Konvaliya
Та й той же Безменов у всіх своїх виступах наголошував з конкретними прикладами, що це в совітських системне - в усіх країнах, де вони доривалися до влади чи отримували змогу на шось впливати - в числі перших вони завжди вбивають, репресують місцевих "своїх".


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2962258.html.
Tags: беспредел, коллективное х%№ло, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment