Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Найбільше тримає кулаки зараз Оксана Марченко по старому мертведчук

Sergey Naumovich
Пишут, что после долгих и изнурительных переговоров охрана Медведчука проводит обыски в СБУ!
=====
Sergey Naumovich
Вот зайдут, мол, русские танки в Киев спасать Медведя, а у нас уже «семетрично» составлены расстрельные списки!

=====
Alex Melan
Найбільше тримає кулаки зараз Оксана Марченко по старому мертведчук. Дивиться. Молода. Красива. Богата. І скоро практично буде вільна.
Цікаво Ківа женатий?

=====
Антон Ходза
Найвпливовіші та найсильніші силові відомства України:
3. Поліція
2. СБУ
1. Охорона Медведчука
=====
Volodymyr Boiko
Політично стурбована громадськість обговорює виступ дуету Парфумерші та лейтенанта Баканова, які на спільному брифінгу 11 травня 2021 року розповіли, що вони розслідують злочинну діяльність колишнього спецпредставника СБУ в Тристоронній контактній групі Медведчука й навіть збираються вручити йому підозру в державній зраді.
Коментувати хворобливе марення цих двох видатних юристів сучасності я не стану – це краще виходить у їх колег з ТОВ «Студія «Квартал 95». Лише зазначу, що за кілька днів сплине рік, як мадам Венедіктова повідомила про підозру народному депутату Порошенку. Торік Парфумерша хлопала крилами, обіцяла «закрити» Петра Олексійовича на 10 років і вимагала в суді його арешту. Але оскільки впродовж року кримінальне провадження так і не було направлено до суду, то 10 червня 2021 року справа стосовно Порошенка буде закрита.
Запевняю, що й на кримінальне провадження щодо Медведчука очікує така ж участь. Бо для того, щоби щось розслідувати, в країні має бути генеральний прокурор, а не ДБС.
=====
Andrey Plakhonin
"Россия не собирается вмешивать в ситуацию с Медведчуком, это внутреннее дело Украины... Медведчук не обращался к Российской Федерации за убежищем или помощью, Москва вряд ли сможет ее оказать".
(с) Пресс-секретарь Путина Дмитрий Песков
Как Медведчук когда-то Стуса, Кремль, по крайней мере на словах, оставил без защиты самого Медведчука. Впрочем, а может не верят, что ему и правда что-то грозит?
===

-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2970334.html.
Tags: бойко, зеленский, медведчук, менты, порошенко, прдоны, сбу
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments