Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Дуже різне з фб

Oleksandr Danylyuk
Номер на автомобілі Медведчука - 1937.
Це - таке слабо приховане "Слава НКВД".
Чисте зло.
=====
Александр Гончаров
11 травня о 11:59 ·
ХРОНИКА ПИКИРУЮЩЕЙ ЭКОНОМИКИ
Процесс обрушения основных финансово-экономических показателей добрался уже и до банковского сектора:
- по итогам I-го квартала 2021 года банковская система Украины сократила свою прибыль сразу на 32% в сравнении с аналогичным периодом прошлого 2020 года.
Предчувствия какие-то нехорошие, что всё рухнет. В народе говорят, если бревна гнилые, дом долго не простоит.
Ждем продолжения, самое худшее еще не случилось.
=====
Сергій Власенко
Розподіл влад та система стримок і противаг - ось що є наріжним каменем функціонування будь-якої держави. Без цього немає повноцінної держави. Якщо цього немає, тоді настають або свавілля або диктатура. Так іще у ХVІІІ сторіччі говорив Шарль Луї де Секонда́, барон де Ла-Бред і де Монтеск‘є. Так побудовані всі розвинуті демократії світу.
«Если власть законодательная и исполнительная будут соединены в одном лице или учреждении, то свободы не будет, так как можно опасаться, что этот монарх или сенат станет создавать тиранические законы для того, чтобы так же тиранически применять их.
Не будет свободы и в том случае, если судебная власть не отделена от власти законодательной и исполнительной. Если она соединена с законодательной властью, то жизнь и свобода граждан окажутся во власти произвола, ибо судья будет законодателем. Если судебная власть соединена с исполнительной, то судья получает возможность стать угнетателем.
Все погибло бы, если бы в одном и том же лице или учреждении, составленном из сановников, из дворян или простых людей, были соединены эти три власти: власть создавать законы, власть приводить в исполнение постановления общегосударственного характера и власть судить преступления или тяжбы частных лиц.»
— Монтескьё, Из духа законов, Книга XI
=====
Masi Nayyem
Треба прагнути з усіх сил ніколи не принижуватись як Ілля Кива. Дуже детально треба дослідити його тваринні інстинкти плазувати перед своїм господарем.
Бо це гарний приклад, який треба розкласти і показувати дітям, і благати їх: ніколи, ні за яких обставин не любіть так комфорт, щоб втратити свою гідність.
=====
Олександр Піддубний
Поїздка до Москви дружини Сергія Лещенка Анастасії Топольської просто зміцнює кремлівську вигадку, що в Україні "громадянська війна". Власне, Лещенко це і підтвердив, коли заявив, що вона "популяризує Україну". Бо популяризувати Україну в країні, що вбила тисячі українців, осиротила десятки тисяч і загарбала території можуть лише ті, хто всіх цих злочинів не визнає.
=====
Ярослав Вішталюк
Щось мені це нагадує "вигаданих австрійським генштабом українців". Якщо вже на те пішло, саме КГБ активно посприяло створенню Ізраїлю, прагнучи вигнати з тієї території британців і сподіваючись, що єврейські соціалісти, які були опорою новоствореної держави, будуть для СРСР ідеологічними братами, та не розрахували, що російські євреї чудово запам'ятали специфічну точку зору Кремля на "соціалізм" і оберуть за краще рух в протилежному напрямку 🙂
Цікава ідея для роману в жанрі псевдоісторичної фантастики - росія доводить весь світ до сказу, її врешті-решт знищують всім гуртом, розділяють між народами сибіру, татарами та іншими національними меншинами (Кадирову - окреме царство по Москву, де він влаштовує геноцид з відрізанням голів Іванам п'ять разів на день на всіх площах) та обібраними ними народами (Фінляндії - північ по підмосков'я як компенсацію за фінську війну) після чого вцілілі росіяни перебираються в Київ і влаштовують тут нову країну на підставах "у нас тут тисячу років тому вже була держава", а всі їх хвалять, як вони це гарно влаштували. 🙂

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2972505.html.
Tags: медведчук, прдоны, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments