Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ДВІ ЗАГРОЗИ НАЦІОНАЛЬНІЙ БЕЗПЕЦІ

Serhiy Dibrov разом з Олексієм Валерійовичем Галімським.
Джерела у Верховній Раді повідомили, що Рада національної безпеки та оборони України надіслала спікеру парламенту листа. В ньому дуже ретельно, на 11 сторінках, пояснюють, чому саме законопроект 4142, цитую: "становить потенційну загрозу національный безпеці України у сфері забезпечення протиепідемічного, біологічного захисту та біологічної безпеки у разі його прйняття".
Цей законопроект, схоже, є найільш скандальним у цьому скликанні. Я неодноразово писав про нього і про загрози, які він несе. Раніше категорично проти його ухвалення висловилося Головне науково-експертне управління ВР. Проти нього відбувалися вуличні акції. Проти нього були депутати: з першої спроби він не набрав потрібну кількість голосів, його протягнули у першому читанні лише через два місяці.
Авторами тексту проекту 4142 є колишній головдержсанлікар Микола Проданчук і поточний "головний державний санітарний лікар" Віктор Ляшко. Обидва вони є "антигероями" моїх публікацій. Проданчук - єдиний, хто пішов з цієї посади одразу за ґрати через незаконне випробування ліків на кількох мільойнах українців в 2008 році. Ляшко встиг накуролесити в київському обласному лабораторному центрі, де він працював за часів Януковича, потім - у Центрі громадського здоров'я, де виписував собі мільйонні премії, а широко відомим став рік тому, коли зізнався, що ініційовани ним "протиєпідемічні" заходи не мають нічого спільного з епідемііологічною наукою.
"Хрещеним батьком" законопроекту є Михайло Радуцький, який зареєстрував його у ВР та протягнув через свій профільний комітет, де у присутності Ляшка всі члени проголусали "за" одностайно.
Проте не лише проект 4142 є загрозою національній безпеці.
Набагато більшою є цілком реальна перспектива потрапляння Віктора Ляшка, людини, яка обіймає неіснуючу посаду і привласнила повноваженнями, що йому не належать, у крісло міністра охорони здоров'я.
===
Olga Golubovskaya
Заметьте, в Раду провели в обход Степанова
---
Serhiy Dibrov
Ольга Голубовская
Ляшко на комитете заявил, что МОЗ поддерживает 4142, тоже в обход Степанова.
---
Olga Golubovskaya
Сергей Дибров да. Мерзавцы.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2974023.html.
Tags: dibrov_s.livejournal.com, діти, карантин, медицина, прдоны, україна, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments