Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Oleksii Stepura. Найбільш правильною щодо палестинського конфлікту є позиція Яроша

Oleksii Stepura
Найбільш правильною щодо палестинського конфлікту є позиція Яроша, хоча від відповіді на питання "Чий Єрусалим?" він теж ухиляється. 🙂
Трохи про арабо-ізраїльський конфлікт, в контексті геополітичної суб’єктивізаціі України
Геополітика - складна річ... І підняттям тих чи інших прапорів, важкі питання не вирішуються.
Отже, я з симпатією ставлюсь до держави Ізраїль, бо вважаю, що ця країна, в якійсь мірі, сповідує ідеологію визвольного українського націоналізму...
Вважаю, що ракетні удари по мирним районам Єврейської держави неприйнятні та є терористичними атаками. Отже, Ізраїль має повне право застосувати увесь спектр сил і засобів для ліквідації терористичної загрози.
До речі, таке ж само Право має й Україна, звільняючи свою окуповану землю від московської гібридної зарази...
Але, ми мусимо чітко розуміти хто є хто у цьому конфлікті.
Чи Ізраїль став союзником України проти російської агресіі? Відповідь однозначна - НІ.
Чи прем’єр-міністр Ізраїлю, після окупації Криму та східних районів України Росією, припинив бути одним із найкращих друзів Путіна? Відповідь - НІ.
Чи Україна отримала високотехнологічну військову допомогу від Ізраїля з початку нашої Війни за Незалежність? Знову - НІ.
У цей же час, незважаючи на тактичне загравання президента Ердогана з Ерефією, Туреччина всіма своїми словами і діями підтримує Україну. За це їй велика вдячність!
Отже нам, українцям, треба чітко розуміти хто є хто у геополітичному просторі й не вестися на солодкоголосих обіцяльників, які намагаються нашу Державу завести на манівці.
Бо, Україна понад усе!
=====
Станислав Овчаренко
6 год ·
Ми весь час питаємо себе: "Чому Україна досі не мала та не має держави?". Відповідь проста: бо Україна часто-густо зраджує САМА СЕБЕ. Якщо Дмитро Ярош ходить у "порядних людях" - то нещасна наша країна. Тепер він поліз у міжнародну політику, хоча її розуміти йому "важко" - сам визнав. Але не це важливо: важливо те, що істина питання - в історії питання. Він експлуатує тему патріотизму - але для нього "незрозуміло" - що доки олігархія володіє Україною - Україна позбутися московської агресії НІКОЛИ не зможе. Але наш Дмитро Ярош обмежився тим, що проти олігархічної влади він досі "чистить зброю". Далі: олігархія КРАЩЕ знає, хто саме є справжніми патріотами - і ВБИВАЄ та САДИТЬ їх до в'язниць. Депутат Ярош багато зробив для їх визволення? Якщо Лісник та Костаков були патріотами - їх вбили - і Ярош відрікся і від вбитих, і від посаджених. Тепер - про зовнішню політику: Ізраїль - нам приклад того, як ВБИВАЮТЬ власних зрадників і дисциплінують тих, хто проти інтересів Ізраїлю. Вони - НАМ приклад. Але: КОМУ в Україні надавати високоточну зброю? Проросійським керівникам України. Для Яроша авторитет - не Україна, а Порошенко - який вказав шлях - як зі злидня перетворитися на олігарха чи озброєного слугу олігархів - найлютіших ворогів демократичної України. На цьому ряженому патріотизмі фактично ЗГОРІЛА "Свобода" - бо хочуть не вигнати олігархів - а САМИМ стати олігархами. Перша ознака демократичної країни: озброєння УСЬОГО народу - як в Швейцарії, баолтійських країнах - та в тому ж Ізраїлі. Але рабам зброя не личить - які ж вони після цього раби? У нас заборонена вогнепальна зброя проти кримінальних злочинців - але чи цікавить це "провідника" тих, хто хоче за грубі гроші охороняти олігархів? Чи згоден Ярош разом з Білозерською боронити українську землю від привласнення олігархами? Чи ладні бути охоронцями землевласників?

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2975775.html.
Tags: анализ, арабы, израиль, коллективное х%№ло, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments