Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Пусть кому-то повезёт, а кому-то нет...

Natalia Babasyan
Очередное сообщение об очередном послепрививочном тромбозе. Теперь у принцессы Кентской.
"Тромбозы, тромбозы, тромбозы, - пишет по этому поводу у себя в ФБ доктор, профессор Павел Воробьев. -
Получается, что генномодифицированные вирусы, которые под видом вакцин вводят миллионом, синтезируют именно этот белок, способный повреждению эндотелия. Совсем не локальному, а генерализованому. Что и запускает ДВС по внутреннему пути активации. А дальше - у кого-то распространенные процессы посвакцинального ковидоподобного синдрома, у кого-то выявляются тромбозы и тромбоэмболии. Кто-то проходит весь этот цикл безболезненно, не замечая".
И добавляет: "Как, собственно, и саму болезнь: лишь малая часть переболевших имели выраженную клинику и уж совсем ничтожная часть - среднетяжелое или тяжелое течение".
Пусть кому-то повезёт, а кому-то нет
=====
Захар Мілютін
Десь в далекій росіянії двічі вкололась Спутніком, отримала діабет 2-го типу і померла якась феміністична секс-прасвєт блогерка.
В обговореннях цієї далекої від мене трагедії бачу впевненість багатьох щодо неможливості зв'язку між вакцинацією та діабетом другого типу.
Журнал "Molecular and Genetic Medicine"
17 лютого 2014
Публікація американського імунолога, що очолював дослідження по вакцинним побічкам в Національному Інституті Здоров'я США та в Національному Інституті Алергій та Інфекційних захворювань
J Barthelow Classen MD
"Огляд спровокованих вакцинами імунних перевантажень та викликаної ними епідемії діабету 1 типу та метаболічного синдрому. Наголос на поясненні недавнього прискорення ризику пре-діабету та інших імунно-опосередкованих захворювань"
https://pdfs.semanticscholar.org/0f41/10eee333040e0cf988db2cd4c138484e1f2f.pdf
Переклав перший абзац:
"Двадцять років тому передбачалося, що масове збільшення імунізації призведе до масового збільшення кількості хронічних імуно-пов'язаних захворювань, таких як цукровий діабет 1 типу, аутоімунних захворювань та астми.
Масове збільшення імунізації відбулося.
Наприклад, у Сполучених Штатах, починаючи з 1999 року, дитячий графік поповнився понад 80 додатковими вакцинами (рахували по збудникам/дозам - перекл.), як це пояснюється нижче.
Зі зростанням імунізації відбулось значне збільшення захворювань, пов'язаних із запаленням.
Такі хвороби, як аутизм, діабет 1 типу, астма, харчова алергія, багато аутоімунних захворювань, ожиріння, ДІАБЕТ 2-го ТИПУ, НАСГ (NACH) та метаболічний синдром збільшились серед дітей в багато разів.
Зростання деяких захворювань продовжує прискорюватись, в той час, як по іншим схожим хворобам воно сповільнюється. Цей документ описує як теорія вакцинного перевантаження організму може пояснити численні спостереження в змінах в епідеміях".

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2978986.html.
Tags: карантин, мировое правительство, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments