Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

- Отже, що насправді? - А насправді отаке. Дуже цікаво... І дещо новеньке

Andrii Klymenko
Кажуть, що деякі особи в Україні вже вважають, що зі штучним утриманням суден, що прямують до/з Маріуполя та Бердянська, вже "все нормально".
- Шо ж, бувають такі аберації свідомості: їх називають або "нова нормальність", або "стокгольмський синдром" (несвідомий психічний стан - прив'язаність жертви до кривдника, коли жертви починають співчувати своїм загарбникам і навіть виправдовувати їх дії)...
- Отже, що насправді? - А насправді отаке. Дуже цікаво... І дещо новеньке.
1. За квітень 2021 року середня тривалість штучного утримання з боку РФ суден, що йдуть до українських портів Азовського моря – Маріуполя, Бердянська, склала 20,9 годин (в середньому за 2020 рік – 23,5), за березень - 14,3 години, за лютий - 21,2 години, за січень - 54 години). - Отже, тут "нова нормальність", до якої вже звикли (до початку штучних затримок в червні 2018 нормальний час очікування складав 5-7 годин).
2. За квітень 2021 року середня тривалість штучного утримання з боку РФ перед Керченською протокою суден, що йдуть з Маріуполя, Бердянська з експортними вантажами склала 70 годин (в середньому за 2020 рік – 29,6), за березень - 41,8 годин, за лютий - 54,1 годину, за січень - 44,5 годин – див. діаграму. І було б дивно, якщо б на тлі військової ескалації. яка примусила втручатися весь світ, наші сусіди не утнули б чогось в Керченській протоці.
Але ось що важливо! Така велика різниця між тривалістю штучного утримання суден на виході з Азовського моря (майже 3 доби) та на вході до нього (одна доба) спостерігається вперше. Ще раз зауважимо, що в квітні на 20,9 годин утримувались судна, що йдуть без вантажу, а на 70 годин - ті, що йдуть з українськими експортними вантажами.
Дуже високі показники утримання суден на виході з Азовського моря (у порівнянні з часом очікування на вході до Азовського моря) спостерігалися в період 1-14 квітня 2021 року. Див. таблицю.
Таку різницю на вході та виході неможливо пояснити погодними умовами - погода в Керченській протоці однакова. Порівняння часу затримки суден в період 1-15 квітня 2021 року на вході та на виході з Азовського моря красномовно свідчить про вибірковий підхід до утримання суден з українськими вантажами з боку органів РФ, що керують рухом по Керченській протоці.

-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2979576.html.
Tags: анализ, крим, подонки, провокація, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment