Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Попри зусилля Бузини, Бужанського і компанії. З днем вишиванки!

От всі кинулися на президентську «косоворотку», котра, утім, виявилася цілком традиційною, хоча і не надто поширеною, формою української вишиванки.
Нагадаю, що Макс Бужанський, котрий українську мову принципово не вчить уже 46 років свого життя, ось тут фігурує у цілком симетричній, канонічно правильній вишиванці.
Більше того, приміром, батько убитого в 2015 році у Києві російського шовініста і пропагандиста Олеся Бузини ходив регулярно на роботу в вишиванці. Підозрюю, що теж симетричній.
Єдиний нюанс був в тому, що Олексій Григорович Бузина ходив на роботу в КДБ, і не просто в КДБ, а в 5-ье (ідеологічне) управління КДБ УРСР. Тобто, власне те, котре знищувало українську ідентичність.
Наскільки успішна робота була Бузини-батька в вишиванці, можемо переконатися не тільки на прикладі сина, котрий став україноненависником, а й на кількості населення, котре тут українцями себе не відчуває.
***
Мені ліньки лізти шукати в архіві, але був я колись у музеї в Мехіко, так там було стільки ВИШИВАНОК – так автентичних індіанських вишиванок! – що стільки немає в жодному музеї в Києві.
Насправді, як казав видатний український мандрівник, а нині фотограф і письменник Artem Chapeye, «вишиванки насправді є всюди». В сенсі, ми не унікальні в тому, що як народ КОЛИСЬ мали такий одяг.
Але ми є унікальні. Бо порівняно з іншими народами, зберегли у своїй СУЧАСНІЙ традиції дуже багато старовинних елементів – пісні, одяг – і це є дійсно чудом як для європейської нації.
Попри зусилля Бузини, Бужанського і компанії.
З днем вишиванки!-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2986267.html.
Tags: зеленский, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments