Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Шкода лише, що ці «таємні агенти» між собою не домовились

Volodymyr Boiko
Народ цікавиться, чи вдалось адміністрації слідчого ізолятора, в якому перебуває найвідоміший український шахрай Костя Грішін (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко), зняти в арештанта відбитки пальців? Доповідаю – таки вдалось, хоча Грішін відбивався ногами та кусався, бо дуже не хотів, щоби його «пальчики» порівняли з дактилоскопічною формулою його повного однофамільця та тезки, який 12 січня 1996 року був затриманий у Севастополі за подвійне вбивство, а в 2003 році оголошувався в розшук по обвинуваченню в розбійному нападі.
Тим не менш, хоча особу Грішіна вже вдалось ідентифікувати, ані він, ані його колишній водій, а нині – негласний позаштатний працівник НАБУ Євген Шевченко, якому також повідомлено про підозру, не йдуть на співпрацю зі слідством. При цьому Грішін стверджує, що торгував зброєю та обстріляв телеканал «112. України» тому, що є таємним агентом Служби зовнішньої розвідки та виконував важливі державні завдання, а його колишній водій Шевченко запевняє, що виконував важливі державні завдання, будучи таємним агентом Головного управління розвідки Міністерства оборони. Шкода лише, що ці «таємні агенти», по-перше, між собою не домовились, на яку саме спецслужбу вони працюють, а, по-друге, досі не знають, що ані СЗР, ані ГУР не можуть мати агентурний апарат і проводити оперативну діяльність усередині країни (окрім, хіба, розвідки з території, коли вербуються іноземці під час відвідин України).
===
Ярослав Вішталюк
А матеріали справи тут, не залишились в Севастополі?
---
Sergey Nazarenko
Ярослав Вішталюк Гадаю більш цікаві саме "відбитки", занесені у базу.
---
Liza Alekseeva
Так а як у проц плані тепер? Запросять звідти?
---
Volodymyr Boiko
Матеріали справи в Москві - ФСБ їх вивезла ще в 2014 році й у наступному використала для вербовочного підходу до народного депутата "Семена Семенченка". Ось, наприклад, уривок з відео відтворення подвійного вбивства - це відео в 2018 році куратори передали Шарію, щоби нагадати Грішіну, хто йому в будку хліб кидає.
===
Олег Підгайний
А ще Народ цікавиться, чи не залізе під шконку подєльнік та пособник Семена Насіння - Єгорка Соболєв, він же - Зімін, він же - Падалко, він же - Консєрва???
---
Volodymyr Boiko
Єгорка вже активно співпрацює зі слідством і з обуренням розповідає, що Грішін скористався його наївністю й втягнув у свої брудні справи. Думаю, це дуже перспективний свідок для судового процесу. Як і начальник охорони Грішіна, до речі.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2988172.html.
Tags: беспредел, бойко, менты, провокація, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments