Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

запитання до керівника Головного підрозділу детективів НАБУ Андрія Калужинського

Volodymyr Boiko ·
Маю запитання до керівника Головного підрозділу детективів НАБУ Андрія Калужинського. Андрію Володимировичу, а як так могло трапитись, що Ви розголосили таємну інформацію про конфіденційне співробітництво з НАБУ Вашого улюбленого провокатора Євгена Шевченка?
Нагадую, що в березні-травні 2019 року Управління внутрішнього контролю при НАБУ провело службове розслідування обставин участі керівника Головного підрозділу детективів НАБУ Калужинського, детектива Литвиненка, старшого детектива Борисенка та позаштатного негласного працівника НАБУ Шевченка в розкраданні коштів «Укроборонпрому» та «Укрзалізниці». Висновок службового розслідування був направлений у НАЗК, оскільки в діях Калужинського, Литвиненка й Борисенка виявлені ознаки корупційного правопорушення (у НАЗК цей висновок повісили на цвяшок у туалеті й не стали розглядати на прохання заступника керівника Офісу Президента Руслана Рябошапки, але то вже інша історія). Під час проведення службового розслідування Калужинський розповів, що цей Шевченко – якому зараз повідомлено про підозру в створенні разом з Грішіним (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко) незаконного збройного формування – на завдання НАБУ спілкувався з помічником народного депутата Дубневича Едуардом Пушкаренком і це спілкування документувалось Третім підрозділом детективів.
Інформація про конфіденційне співробітництво Шевченка з НАБУ, як і його агентурна справа, взагалі-то, має гриф «цілком таємно», а інформація про проведення за участю Шевченка НСРД – гриф «таємно» і не може розголошуватись у ході службового розслідування. А запитання моє полягає в наступному. Андрію Володимировичу, оскільки Ви вважаєте себе юристом, то підкажіть, що саме має зробити СБУ – притягнути Вас до кримінальної відповідальності згідно з ч.1 ст.328 КК України чи просто позбавити допуску до державної таємниці з наступним звільненням з роботи?
На фото – сторінка з висновку службового розслідування, проведеного в березні-травні 2019 року Управлінням внутрішнього контролю НАБУ, у ході якого керівник Головного підрозділу детективів Андрій Калужинський розголосив інформацію, що містить державну таємницю.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2993423.html.
Tags: бойко, дебіли, история, менты
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments