Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Друга частина історії від Бігуса таки вийшла. І вона значно, значно цікавіша

Ярослав Вішталюк
9 год ·
Друга частина історії від Бігуса таки вийшла.
І вона значно, значно цікавіша.
Звісно, в ній теж нічого нового - ну бо це все і так знали чи обговорювали, принаймні на рівні чуток (які дехто називав "зрадою" і весело реготав над цим). Але це те, потягнувши за що вже законними слідчими методами справді можна саджати по статті "державна зрада". Звісно - не лише Медведчука.
Частина перша - https://www.facebook.com/VJaroslaw/posts/5489109987826119
================================
25.02.2015
Віктор Медведчук:
- Так, Микола Петрович, я ж тут розмовляв з нашим головним, так. Ну, ще того тижня ми розмовляли. Там же зупинили, перенесли цю справу, так? По трубі, по трубі...
Ніколай Токарєв (президент російської "Транснєфті"):
- Угу, так-так.
Віктор Медведчук:
- І в нього там є пропозиція, тому я, мабуть, наступного тижня приїду, я вам розкажу... ідеї.
Ніколай Токарєв:
- Давайте, цікаво. Ну там же все призупинено?
- Так-так-так-так-так! Це він там контролює особисто. Ну, так, як я вам і обіцяв. Тому я вам приїду, поговоримо, а потім будемо думати, що робити чи не робити.
Ніколай Токарєв:
- Добре, домовилися.
Віктор Медведчук:
- Все, щасливо.
26.02.2015
Віктор Медведчук:
- Микола Петрович, є хвилинка?
Ніколай Токарєв:
- Звісно, звісно.
Віктор Медведчук:
- Миколо Петровичу, значить, ну, скоріш за все, що найбілижчими днями я буду у вас, мабуть, там з понеділка, я так підозрюю, так...Я обов'язково зайду, ми там поговоримо, тому що я вчора знову там зустрічався з головним нашим, так. Ну там є уже конкретика певна.
10.03.2015
Віктор Медведчук:
- Дивіться, Миколо Петровичу, у мене буде займатися моя людина, так... він якр раз, ну... потім вам поясню, хто це. Його прізвище теж, до речі, Козак. Він там депутат у нас... з моєї бригади. Він буде ніби як, як ви кажете, представник покупця. Ви мене зрозуміли, так? Це погоджено, це і тут погоджено. Ну у мене тут, у керівника.
Ніколай Токарєв:
- Зрозуміло, зрозуміло, так. Зрозуміло, так.
Віктор Медведчук:
- Тому якби ви... можна було б уже почати щось робити. Якби ви дали людину свою, він міг би присвятити нам найближчі дні. Можливо навіть, якби і завтра. Тому що я там їду завтра до... на зустріч в Москву до Дмитра Анатолійовича, так. І потім до Володимира Володимировича.
18.03.2015
Ніколай Токарєв:
- Це вже остаточний вердикт, по суті все вже.
Віктор Медведчук:
- Ні, Миколо Петровичу, дивіться. Я думаю, що це не остаточний, так... А, ну я ж не знав про це рішення. А я вийшов вночі, а мені дзвонить Тарас мій і каже...
Ніколай Токарєв:
- Так вони під вечір там..
Віктор Медведчук:
- Так, значить, я зараз...
Ніколай Токарєв:
- Ми подаємо до Верховного
Віктор Медведчук:
- Так, ви подавайте оскарження, так.
Ніколай Токарєв:
- У Верховний, ну, це якщо приймуть ще, Вікторе Володимировичу, вони можуть і не прийняти.
Віктор Медведчук:
- Та ні-ні-ні, це я все знаю, я все знаю. Значить дивіться, ви все подавайте, а я зараз упродовжу 2-3 годин буду в нього, так. По-перше спитаю, що це таке. І що ми далі робимо. Тому я за кілька годин на Вас вийду з цього приводу.
...
Віктор Медведчук:
- Так, значить, нічого не міняється, все ідемо по плану. Порушать, посадять, звільнять. Все зроблять, як треба (сміється)
Ніколай Токарєв:
- Ну зараз там же рішення суду
Віктор Медведчук:
- Так, але все, значить, все зараз зроблять. Більше того, скаргу я сказав. Ви пишете все нормально, там буде два. Там буде...Він хоче змусити зробити прокурора, окремо, і ви скаргу подавайте. Тобто нічого не міняється, все він там вчора всі команди дав. Ну, коротше там реакція дуже різка, все буде нормально. Тому ми жодних планів не змінюємо, Миколо Петровичу.
Ніколай Токарєв:
- Все чудово.
24.03.2015
Ніколай Токарєв:
- Давайте, добре. Але, Вікторе Володимировичу, а з чим же ми підемо?
Віктор Медведчук:
- Ну як... З тим, що ми підготували?
Ніколай Токарєв:
- Товару немає, товар відібрали(сміється)
Віктор Медведчук:
- Ні-ні-ні-ні! Це питання тут внутрішнє. Це нехай думає той, хто збирається купувати. Алло? (сміється) Не хвилюйтеся, ви сміливо... Ви сміливо йдіть із тим, що у вас є.
30.03.2015
Віктор Медведчук:
- Я чого дзвоню, я зараз їду до нашого головного.
Ніколай Токарєв:
- Значить от зараз буде суд восьмого.
Віктор Медведчук:
- Так
Ніколай Токарєв:
- І Верховний Суд невідомо, прийняв-не прийняв. Ми всі можливості, які є, задіяли...
Віктор Медведчук:
- Значить, там суд, ми з ним домовилися сьогодні так, що він...він сказав про те, що... ми візьмемо і, це саме, відправимо на першу інстанцію. Для того, щоб все вирішити і потім це закрити. І все.
20.04.2015
Віктор Медведчук:
- Там вчора, у п’ятницю, і позавчора спілкувався з нашим тут головним, так, стосовно відомого об'єкта, я сказав: там все робиться, поки команди є. тому ми йдем вперед. Наскільки впеоед...
Ніколай Токарєв:
- Завтра в Рівному... І завтра вони будуть його розглядати на предмет повернення на новий розгляд.
Віктор Медведчук:
- Так, ну він пам’ятає це все, він все знає, він все пам'ятає, я сказав, так. Я сказав по вівторку і сказав стосовно того, що тоді там... в той день, коли я був там, у вас в гостях. Ну послухайте, він же має бути зацікавлений, правильно?
Ніколай Токарєв:
- Ну звісно, так, так.. Ну будемо розраховувати, що все буде нормально.
Віктор Медведчук:
- Тому будемо розраховувати і будемо сподіватися.
============================
подальші розмови стосуються обміну труби на якийсь конфіскований владою завод в Севастополі. на думку спадає тільки той самий СєвМорЗавод, який у Порошенка конфіскували окупанти в Криму
============================
15.06.2015
Віктор Медведчук:
- Чуєш, Дім. А я ж збираюся... збираюся сьогодні з головним побачитися нашим, так. Так ти мені скажи, що ми робимо. Ну, я по трубі питання. Все-таки позиція? Ти там повинен був доповідати і повідомити йому рішення. Ну пам’ятаєш, я був у нього і в каже... Алло, так?
Дмітрій Козак (заступник голови уряду РФ):
- Ну так, ну... Знаєш, я переговорив з Миколою Петровичем
Віктор Медведчук:
- Так
Дмітрій Козак:
- Ну той сказав що, ну, там платять нижче плінтуса, він просто не може. Він буде за це відповідати потім. Тому в тій конструкції, яку я говорив. Або прямий обмін.
Віктор Медведчук:
- Ну так, ти запропонував прямий обмін. Тобто - завод на трубу без нафтопродуктів, правильно?
Дмітрій Козак:
- Ну, так, тоді буде все зрозуміло. А так... Або пограти ось із цією ціною, щоб (нерозбірливо) саме залізо було хоч якось оцінене.
Віктор Медведчук:
- Ну тоді виходить - завод на трубу, тобто ми тоді, тоді треба буде вам завод звільнити... від цього ... рішення. Це правильно розумію?
Дмітрій Козак:
- Ну так, ми придумаємо рішення, звісно.
Віктор Медведчук:
-1 обміняємо на це саме, на трубу, без всіляких доплат? Тобто я можу цей варіант говорити йому?
Дмітрій Козак:
- Так, звісно
Віктор Медведчук:
- Угу, все добре, тоді я буду тебе тримати в курсі справи, після відвідин я тебе наберу
15.06.2015
Віктор Медведчук:
- Миколо Петровичу, там Тарас буде завтра у Ваших підлеглих по цьому питанню, так. І, значить, я там отримав... ну, я там вчора розмовляв з керівником, а сьогодні з Дмитром Миколайовичем вранці, ну в цілому вирішили йти шляхом “завод проти труби" чи “труба проти заводу". Тобто якби, ну, виходить ніби як обмін чи як ще... Але ця ідея походила, до речі, ще раніше. Цей Ваш підлеглий, котрий був у нас в кабінеті. Тому би просив, щоб Ви йому теж сказали, щоб вони відпрацювали уже цю схему, так. Щоб я йому міг сказати. Тому що я був сьогодні і в нашого головного тут вранці, так... Ну, звісно, він з цим згоден, що ось визначаємо вартість - і ця вартість тільки ганяється. Ну Ви зрозуміли, так? Фактично відбувається отак от.
Ніколай Токарєв:
- Ну це з "Росімущєством" тоді треба пропрацьовувати...
Віктор Медведчук:
- Так-так-так. От нехай вони тоді всю цю дадуть схему, як ми все це будемо робити. Тому що, по-перше, нам... Він же там ніби як уже націоналізований, так? Або треба відмотати назад, так? Для того, щоб можна було якби продати, в т.ч. і вам.
============================
Труба багато років стояла під судовим арештом, заповнена застарілим дизелем сорту, який на 2016 рік був заборонений для реалізації в Україні. Спеціально під те, щоб Медведчук звільнив трубу для прокачки, Міністерством оборони було змінно технічні умови та проведено тендер на 400 мільйонів, за які це старе паливо пішло в українські танки.
12 вересня 2016
Армія замовила контрагентам Медведчука дизелю на 400 мільйонів
Міноборони України уклало угоду з ДочП "Прикарпатзахідтранс" Південно-західного акціонерного товариства трубопровідного транспорту нафтопродуктів про поставку дизельного палива на 399,83 млн грн. Про це повідомляється у системі "Прозорро", пишуть "Наші гроші". Як зазначається, до грудня мають поставити 28 400 тонн дизпалива Євро сорту С виду І (ДТ-3) по 14 078 гривні за тонну.
©https://www.epravda.com.ua/news/2016/09/12/605142/
============================
03.06.2016
Ніколай Токарєв:
- Вікторе Володимировичу, ну от зараз я з’ясував картинку. Значить, наші з “Протоном” отримали на 150 тис. заявку. Підтвердили, що точно 100 буде.Але упродовж червня може бути ще 25-30 наберемо пропускних.
Значить, підготували це все і відправили на митницю. Із митниці приходить пдтвердження тільки на 32 тис. Тобто завод “Роснєфті” підтвердив тільки на 32 тис. І сьогодні розмова була у Миколи Миколайовича з Тарасом і Ніссаном з цього приводу, він їм все розказав: що треба з'ясовувати, чому "Роснєфть" дала на 32 тільки підтвердження.
Віктор Медведчук:
- Ні, з митниці уже дали на 100 тис. Ось сьогодні вже дали, є телеграма, Тарас це передав. На 100 тисяч уже дали.
Ніколай Токарєв:
- Там справа навіть не в нас. Просто по по потужностям, якщо пройде... проходить, як кажуть, обсяг цей, тоді... Нам-то яка різниця? Ми заробимо тільки.
Віктор Медведчук:
- Миколо Петровичу, я дуже хочу, щоб ви заробили, можна? Миколо Петровичу, ну треба ж показати результат річної роботи, а, Миколо Петровичу?
Ніколай Токарєв:
- Нічого-нічого, це тільки початок.
Віктор Медведчук:
- Ну Ви здихалися. Ви здихалися - ми придбали. Ну треба ж допомогти, уже ж не вороги, уже ж друзі. Як мінімум у Вас (сміється)
Ніколай Токарєв:
- Гаразд, на ковбасу згоден.
14.09.2016
Дмітрій Козак:
- А компанія “Протон", котра починається на “Протон”, ось ... вона постачала не тому кому треба ... бензин. - Тому для того, щоб погодити цю компанію, ось, потрібні ну твої там, не знаю, особисті гарантії там, так би мовити. Про те, що ти проконтролюєш, що вона ніколи цього робити (нерозбірливо).
Віктор Медведчук:
- Є, особисті гарантії готовий надати.
Дмітрій Козак:
- Так. Ось. Для того, щоб у тих людей, котрі погоджують, так би мовити, є ця інформація там. Я завтра буду, на жаль, в Керчі. До Віктора Івановича під’їдь і залиш оце такий короткий лист. Так би мовити, “я там здійснюю контроль над цією компанією, гарантує що..."
Віктор Медведчук:
- Слухай, а Віктор Іванович може, це саме, продиктувати - що і як, і я ... Тарас, твій тезка, він у Москві, він все зробить від мене, я йому скину все, що треба. Можна це?
Дмітрій Козак:
- Ну, добре. Я тобі продиктував. Це в довільній формі, так би мовити.
Віктор Медведчук:
- Так, що я - такий-то такий-то, особисто я гарантую, що "Протон" буде виконувати всі...
Дмітрій Козак:
- Так, здійснюю контроль такої-то компанії, я гарантую, так би мовити, так, ніяких...
Віктор Медведчук:
- Що? Ну як сказати?
Дмітрій Козак:
- Що поставки будуть вийнятково, так би мовити, юридичним і фізичним особам, погодженим з ...
Віктор Медведчук:
- З ким?
Дмітрій Козак:
- З нашою доблесною службою.
Віктор Медведчук:
- Тобто я пишу це, правильно? І особисто підписую?
Дмітрій Козак:
- Так-так. І це ми все там сховаємо глибоко в сейф.
Віктор Медведчук:
- Все, тобто з приводу однієї, а з приводу ІТЦ питань нема, так?
Дмітрій Козак:
- Так, з приводу першої питань нема, вона вже погоджена.
============================
Фінал особливо чудовий - можна собі уявити, скільки саме в тому сейфі лежить. На всіх. В тому числі - на "Пєрвого".
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2994863.html.
Tags: история, луг%андония, медведчук, подонки, порошенко, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments