Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Саме таким мусить бути лідер ватного крила нашого політичного спектру

Ihor Lutsenko
Уважно подивіться на це обличчя. Утім, увага вам не допоможе, ви нічого не побачите, це – концентроване Ніщо.
Це Ніщо має прізвище Шевченко, звати Євген, що значить «благородний», «знатний». Коротше, назва у цього Ніщо – цілком іронічна, і б сказав - глумлива.
Він був нардепом від Слуги Народу, але його нарешті, вигнали. Я задоволений, і ось чому.
Євген Шевченко ідеально підходить на роль проросійської опозиції.
Звісно, я б хотів би, щоб цей політичний рух очолив Кива. Але у нього довідка, що ускладнює притягнення до кримінальної відповідальності. Тому – нехай буде Шевченко.
Шевченко не має жодних інтелектуальних якостей, жодних моральних якостей, жодної харизми. Саме таким мусить бути лідер ватного крила нашого політичного спектру.
Основне, що нам потрібно – це конформізм. Проросійська партія мусить в першу чергу слухатися нас, і, я впевнений, Шевченко буде слухатися. Бо йому насправді байдуже, особливих політичних переконань у нього немає. У 2014-му його ватні погляди не перешкоджали йому балотуватися від промайданівської партії «Воля» - цікаво було б послухати, що він тоді задвігав.
Нам потрібно якомога більш слабких політиків на російському боці – якщо вже ми вирішили їм дозволити тут існувати (сподіваюся, це тимчасово).
Шевченко цілком задовольняє.
***
Словом, фракцію Зеленського слід привітати з полегшенням. І раджу нардепам цієї політсили подумати над тим, наскільки буде ЩЕ ЛЕГШЕ, коли по пішій адресі, на яку вони відправили Шевченка, відправлять Бужанського та інших. НЕ ЗУПИНЯЙТЕСЯ!


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2994975.html.
Tags: дебіли, коллективное х%№ло, прдоны, піар
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment