Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Подвійне

Петро Олещук
Прочитав чимало виважених думок щодо заборони авіаційного зв'язку з Білоруссю. Мовляв, на тому ж літаку не було громадян України - ми тут до чого? Навіщо нам гроші втрачати. Як це кому допоможе? І т.д.
Це такий дуже цікавий ефект. Якщо хтось або щось загрожує Україні, ми усі вимагаємо, щоб впроваджували санкції, висилали війська і т.д. Ну і, звісно, втрачали гроші. Чому? Ну бо "цінності".
Але там, де обміняти пару копійок на цінності має Україна, одразу чується гул: "А ми тут до чого? Нам що, більше потрібно?"
Звісно, зараз це меншою мірою виявляється, аніж 2008 року, коли абсолютна більшість депутатів на засіданні ВР доводила, що напад Росії на Грузію - не наша справа, а нам з Росією треба торгувати, тому злити її не варто.
Але все це теж нікуди не поділося.
При цьому, у нас чомусь свято вірять, що французи та німці мають з ранку до ночі думати, що вони ще зробили для України.
П.С. Взагалі, я думаю, що тимчасова заборона польотів потрібна самій Україні та країнам ЄС, бо ніхто не знає, чи не почнуть завтра у Білорусі збирати "обмінний фонд" шляхом посадки усіх пасажирських літаків.
=====
Петро Олещук
Прочитав коментарі Лукашенка по ситуації з літаком та Протасевичем. Що ж, він відіграє "скаженого пса". Робить він, мабуть, це цілком щиро. Та й думаю, що його оточення щоденно надає йому "факти", які "підтверджують", що зловісні сили хочуть його вбити.
Та все ж скидається на те, що описаний мною раніше сценарій продовжує реалізовуватися.
Думаю, що у Росії уже готові пропозиції щодо заміни Лукашенка на когось менш одіозного у пакеті пропозицій для "перезавантаження", які готуються на зустріч із Байденом. Не даремно періодично спливає ідея про "зміну конституції" у Білорусі та перехід до "парламентарної республіки". Схема, яку готували для України, мабуть, видається усім у Кремлі занадто доброю, аби не використати її повторно.
А до 16 червня Лукашенко буде поводити себе як дика тварина. Чекайте на захоплення заручників та брязкання зброєю. Поки що йому "можна".

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2996887.html.
Tags: анализ, беларусь, коллективное х%№ло, санкції, україна
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments