Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Константин Ильченко. Якась зовсім дивна ситуація випливає по справі Козака-Медведчука

Маю на увазі Петра Олексійовича, вуха якого дуже добре проглядаються за фактами, які викладені в аудіозапису розмов. Вся країна і більш за все 25% «дякувальників» затаїв подих чекають відповіді на питання: чи зрадник Порошенко?
При таких обставинах любий не зрадник, тільки почувши подібні звинувачення, сам би побіг до СБУ давати свідчення, щоб офіційно і доказово заявити всьому світу, що він не зрадник.
Годину тому на сторінці СБУ у фейсбуці з’явився допис:
«Народний депутат України Петро Порошенко не з’явився на допит в СБУ. Його викликали у якості свідка у кримінальному проваджені за підозрою Віктора Медведчука і Тараса Козака у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111, ч. 3 ст. 15 і ч. 1 ст. 438 КК України. … його викликають на нього повторно. Дата повторного допиту – 31 травня 2021 року.»
Якщо так піде і далі, то не здивуюсь появленню відео де Порошенко героїчно прориває український кордон у напрямку Ростова, як колись це зробив його колега по партії Азаров.
…Як там не крути, а вуха Петра Олексійовича у цій справі стирчать і рило таки в пуху. Інакше зрозуміти та пояснити його тікання від СБУ "на зустріч сонцю" неможливо.
Уявляю, як себе зараз відчувають зрадники менших вагових категорій, ніж Порошенко... Мабуть, їх крісла тепер ними сприймаються, не інакше як розпечені сковорідки.
Ну, що ж, вітаю всіх! Настав час перекривати аеропорти!)) ✌


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2999235.html.
Tags: дебіли, медведчук, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment