Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

...слона треба їсти потроху

Diana Makarova
Я хочу кота мейн-куна, але кіт мейн-кун мені не світить, тому що в нас підібрані вже троє котів породи Підзаборний, а скоро кінець літа, люди почнуть знову викидувати кошенят породи Підзаборний, тому знову підбирати, ліміт тримаю про запас.
Я хочу гарних суконь, але коли не порахую гроші - на сукні не стає, тому що треба цеглу, кахлі, цемент, а ще ми ж постійно вкладаємо свої гроші у фронтові замовлення, тому гарні сукні не світять.
я хочу порцелянових ляльок, кабінетних скульптур, інших милих, таких непотрібних у вжитку, але потрібних для душі речей - але куди їх купувати, їх тут поки що й ставити нікуди, і моя колекція порцелянових ляльок і кабінетних скульптур та інших милих речей ще й досі лежить в запасниках не розпакована, підкреслюючи сентенцію, що у вжитку без цього всього можна обійтись, але душі їх все ж не вистачає.
Я хочу на Бора-Бора, не хочу в Турцію, не хочу в Грецію, на Кіпр не хочу і на Мальдіви, і Кападокія не тривожить моє серце, і лише Бора-Бора сниться мені іноді, тоді я знову хочу на Бора-Бора, хоч я там не була - а я ніде і не була, бо я дала собі чуднИй зарок нікуди не їхати і не летіти на відпочинок, доки не розберемось з війною й фронтом, тому я, мабуть, єдина в Україні лишилась, хто ще не виправив собі закордонного паспорта, все ніколи, і ми постійно говоримо, що ось, потрібно було б нарешті зробити голові Ф.О.Н.Д.а закордонного паспорта, просто, про всяк випадок, бо зарок зароком, а закордонний паспорт мусить бути - але все ніколи. І що воно за така біда, що все так ніколи?
Я хочу до філармонії, як мені важко жити без філармонії, без тих концертів, які я оберу сама, я слухаю їх шкірою, ба навіть не вухами, зараз всі ходять в оперу, це так модно, ходити до опери, а опери я побоюсь, бо раптом соло кіксане, мені буде дуже боляче тоді, я краще оперу у записі, там вивірено все до ноти, а у оркестрі фальш майже не чути, принаймні можна приховати або зробити вигляд, що це не ти - але чомусь ніяк я не доїду до оркестру, мабуть, не маю сил.
... так подивитись - я ж небагато хочу, це якщо не рахувати Бора-Бора. Хоча можна й порахувати, я все одно ніколи не попаду на Бора-Бора, тому чого б і не рахувати.
Але зараз я хочу тисячу штук цегли (це для затравки), кахлі кількось квадратів, цементу скількись мішків і фарби для стелі, хоча б у ванній. А далі подивимось.
І ще більше я хочу підмоги у закупці автомобіля для хороших фронтових хлопців. Мабуть, тисячі доларів буде й досить. От і вправимось. От і купимо, і вручимо, і поїде автомобільчик на фронт, чергова наша покупка.
І засну я сном щасливим потому, і буде мені снитись Бора-Бора.
А може, фронт. Мабуть, все ж фронт.
Бо на фронт я завжди хочу найбільше.
Тому слона треба їсти потроху. Наприклад, почавши з цегли й кахлів і тисячі доларів для покупки фронтового авто для чудової бойової фронтової групи.
Тим більше, що слони на Бора-Бора і не водяться.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3004787.html.
Tags: ато, леді діана, піар, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments