Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Serhiy Dibrov · АНТИУТОПІЯ

У мене питають, що буде з тим коронавірусом далі. Питають, чи є в мене оптимізм щодо цього.
Так, певний оптимізм є. Я бачу подальші події приблизно так.
1. Найближчим часом COVID-19 має шанси стати один з безлічи "сезонних" респіраторних вірусов, з прогнозованою циклічністю, зрозумілими вразливими групами та з наявними протоколами лікування.
2. Якщо все буде йти так, як є зараз, то за кілька років переважна більшість дорослих отримають імунітет - чи то через інфікування, чи то через кількаразове щеплення, або, скоріше, через обидва чинники одночасно.
3. Після цього коронавірус може стати властивим переважно для дітей (що народилися після пандемії), але інколи траплятися у дорослих.
Як це є для більшості таких хвороб, навонароджених на першлому році життя захищатимуть материнські антитіла. Діти після року хворітимуть переважно в безсимптомній, інколи - в легкій формі, як це є зараз. Хвороба може ставати небезпечною хіба що для дітей з серьйозними супутніми вадами здоров'я.
4. Якщо б все далі йшло у природній спосіб, то COVID-19 мав би шанси стати однією з безлічі "дитячих хвороб", якіми варто перехворіти у дитинстві (коли шанси отримати ускладнений перебіг мінімальні) і отримувати потужній пожиттєвий імунітет. Наявність невеличкого прошарку переважно безсимптомно хворих дітей забезпечувала б певну циркуляцію вірусу і періодичне "проепідемічування", тобто підвищення імунітету у дорослих, хто перехворів або був вакцинований. Це забезпечило б дійсно пожиттевий імунітет проти цієї хвороби.
Тут начебто можна було б поставити крапку, проте...
5. На цьому етапі на ситуацію почнуть впливати довгострокові інтереси фарматевтичних кампаній. Коли закінчиться пандемія, почнеться потужна кампанія з включення вакцинації проти COVID-19 не лише для дорослих, у також у національні календарі щеплень дітей. Буде розгорнута потужна агітація, нам постійно нагадуватимуть про мільйони загиблих, і під гаслом "ніколи знов" щеплення проти ковід стануть "обов'язковими" для дітей першого року життя.
Вангую, що успіх в цьому буде у консорциума GSK/Sanofi. Вважаю, спочатку це буде педіатрична моновакцина, але цілком можливо, що дуже скоро на нас чекатиме вакцина "Інфанрікс-Окта" та/або "Октаксим" з ковідним компонентом.
6. Далі більшість країн світу дуже швидко доведуть охоплення дітей щепленнями проти коронавірусу до рівня 90-100%. Діти перестануть хворіти.
7. Десь років за 10 з'ясується, що імунітет від щеплень проти ковіду у багатьох щеплених дітей з часом зникає. Тому виникне потреба у ревакцінаціях десь років у шість.
8. Ще приблизно років за десять з'ясується, що десь у віці 16-20 років у великій кількості щепленихвакциновани та ревакцинованих згідно календаря імунітет падатиме нижче захисного рівня. Ковід стане хворобою студентських гуртожитків, військових казарм та виправних колоній.
9. Ще років за 10-20 виникне наступна проблема: через те, що діти перестануть хворіти, циркуляція вірусу знизиться, тобто - припиниться проепідемічування. Це означає, що виникатимуть прошарки неімунних серед тих, хто був щеплений, в інших вікових групах. Почнуть хворіти дорослі, почастішаютьл ускладнення.
Крім того, майбутні матері не бдуть хворіти у дитинстві, а щеплення не надаватимуть потрібних титрів для захисту новонароджених. Цілком можливо, що через зникнення материнського захисту можуть почастішати випадки хвороби у немовлят перших місяців життя, - наприклад, у разі співпадіння у часі з іншими інфекціями або в певних ситуаціях і в певних станах.
10. Для вирішення цього питання доведеться влаштовувати поголовні ревакцинації бустерними вакцинами, наприклад, раз на 10 років, — або навіть частіше, десь раз на рік, як проти грипу. І плюс додаткові, для вагітних і членів родини, де є немовля.
Тому виходить, що лише після того, як кожна людина почне отримувати протягом життя по 10 або 100 доз вакцини, проблему з COVID-19 можна буде вважати вирішеною "остаточно" і "в сучасний спосіб".
P.S.
Цей сценарій є песимистичним, тому що базується на реальних подіях і враховує реалії сьогодення.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3008141.html.
Tags: dibrov_s.livejournal.com, анализ, діти, конспирология, мировое правительство, щеплення
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment