Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Давайте побажаємо йому доброї безсонної ночі

Sergii Ivanov
Вчора Юрій Бутусов оприлюднив номер рахунку російського пропагандиста Шарія у московському Райффайзенбанку (4082 0978 7010 0001 9207 Raiffeisen Bank RF, Moscow) і повідомив, що 21.05.2019 та 19.04.2020 на цей рахунок надійшло 670 000 євро від двох громадян РФ, які Шарій використав для купівлі нерухомості в Іспанії.
Хочу доповнити цю картину низкою важливих фактів.
По-перше, гроші на рахунок Шарія надходили не з іншого рахунку, а були внесені ГОТІВКОЮ особами, імена яких я назву трохи пізніше.
По-друге, ці гроші з московського рахунку Шарій заплатив за свою іспанську віллу за адресою: Calle Pescadors №7, Bloque A, №1, 43883 Roda de Bera, Tarragona, додавши необхідну суму зі свого рахунку в Іспанії. Просто зараз цим рахунком займаються іспанські правоохоронці.
По-третє, згадана вілла є не єдиним об‘єктом нерухомості Шарія в Іспанії. Мені відомо також про 120-метрові апартаменти за адресою: Calle Besos №2, Piso 1, Puerta 4, 43882 Calafell, Tarragona, які були придбані 14.04.2016 р. за схожою схемою.
По-четверте, щось мені підказує, що завтра на Анатолія чекає яскравий день, сповнений незабутніх вражень та нового досвіду.
=====
Sergii Ivanov
Важливо.
Додатково повідомляю, що сьогодні за моєю заявою Головним слідчим управлінням ДФС України зареєстроване кримінальне провадження стосовно Анатолія Шарія за фактом відмивання ним отриманих з РФ коштів шляхом придбання нерухомості в Королівстві Іспанія за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.209 КК України. Розпочато досудове слідство.
Давайте побажаємо йому доброї безсонної ночі.
=====
Петро Олещук
Важкі новини з Європи. Там знову показли своє звірине єство.
Не пройшло і 10 років, як у ЄС (в особі піонера реакції - Литви) помітили той факт, що Шарій, що одержав у ЄС статус біженця, біженцем не є, бо ніхто його, власне, ніде не переслідує. Бо для переслідувань потрібно, щоб тебе хтось шукав. А в Україні його вже не шукають.
Впевнений, що ці підступні "демократи" одержать достойну відповідь. Думаю, останній вільний та незалежний від "атлантичного диктату" журналіст скоро залишить остогидлі європейські простори, не чекаючи, поки європейці продовжать свої провокації, і перебереться в якусь справді вільну країну. Наприклад - у Білорусь.
Політична стабільність, економічне процвітання, харизматичний лідер - все це робить Білорусь значно приємнішою, ніж якусь Литву. Про Іспанію взагалі мовчу. Щоправда, наче спеціально для цього повітряний простір Білорусі закрили, але це дрібниці. Можна дістатися через Росію. А потім взагалі нікуди їздити не треба. Несвіжський замок. Біловезька пуща. Ліси. Що ще треба людині для щастя? Кому та Європа треба?

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3008765.html.
Tags: европа, подонки, прдоны, піар, рассея
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment