Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

...нині все набагато краще – кошти під контролем державників

Ihor Lutsenko
А все ж Україна прогресує. Якщо раніше гроші на підтримку ветеранів крали сепарсько-комуністичні контори, з котрими ми боролися добрим словом і кулаком Діми Резніченка, то нині все набагато краще – кошти під контролем державників.
Нижче повідомлення від Янина Соколовская: Майже 2,5 мільйона гривень міністерство віддасть проектам чотирьох громадських організацій: Розвиток мережі груп підтримки ветеранів методом "рівний рівному", "Міжнародний форум громадських об'єднань ветеранів", "Вчися, працюй, живи. Серія профорієнтаційних івент-фестивалів для ветеранів, роботодавців, соціальних працівників, навчальних закладів "і" Адвокація інтересів ветеранів війни на місцевих рівнях "(https://mva.gov.ua/storage/app/sites/1/uploaded-files/61.pdf).
Їх відкрито захищає одна людина - Ілля Шполянський, який разом з тодішнім заст. міністра у справах ветеранів Олександром Терещенко став засновником громадської організації "Асоціація учасників і інвалідів АТО" (ЄДРПОУ 40774065). Відзначимо, що саме Терещенко і був головою конкурсної комісії по оцінці проектів, ось і більша частина з восьми переможців - проекти його друга Шполянського.
Після витоку скандалу в публічну сферу Терещенко відразу звільнився з Мінвета.
Ще до однієї організації-переможця має безпосереднє відношення інший працівник міністерства і член конкурсної комісії - Юрій Пустовіт.
ГО "ОВЗС" Гвардія ", яка є автором проекту" Семінари-тренінги "Veteran Patriotic Training", входить до Громадської спілки "Всеукраїнське об'єднання військово-патріотичних організацій", керівником якої і є Пустовіт. Їм виділять ще 380 тисяч гривень з державного бюджету.
===
=====
Ihor Lutsenko
19 год ·
У нас практично кожен перший клуб і кожна перша ''федерація'' інфільтровані агентами Москви.
В слушний момент ці люди починають воювати проти нас. В мирний час вони контролюють амбітну молодь, беруть її в свій ''оборот''.
Приміром, проти мене під час Майдану виконували операцію спортсмени - в основному, представники одного білоцерківського клубу єдиноборств.
Ось і тема для РНБО.
І не тільки єдиноборства - мафія, пов'язана з ворогом, засіла у багатьох ''федераціях'', здійснює побори зі спортсменів під дахом чинуш середнього рівня з міністерства молоді та спорту.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3011572.html.
Tags: ато, беспредел, коллективное х%№ло, майдан, подонки, прдоны, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment