Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Окупанти другий день поспіль роздувають інформаційний галас через нібито бійку

Borys Babin
Окупанти другий день поспіль роздувають інформаційний галас через нібито бійку із родичкою та наступне звернення до окупаційної "поліції" в Ялті херсонської судді Анни Білої-Кисельової.
Яка, за повідомленнями агресора, прибула до Криму "провідувати" власну нерухомість.
Що ж, варто розібратися в цій історії, чого тут більше - суцільної "зрадоньки", звичайного для нашої влади "легкого дихання" чи пропаганди росіян.
Адже пані Анна, що отримала в 2010 році в Херсоні свідоцтво адвоката, з 2013 року була суддею в Селідово Донецької області, а з 2014 року була суддею в Дніпровському районному суді Херсону.
У цьому суді вона встигла пропрацювати два роки та основний масив її рішень - це справи про адмінправопорушення. Ну іноді ще виходило по "старій пам'яті" заочно комусь з Селидово оформити розлучення.
Але через ліквідацію цього суду з 2016 року пані Анна правосуддя не вчиняла та "зависла у повітрі".
Наразі вона числиться суддею Білозерського районного суду Херсонщини але до справ не допущена.
Вочевидь пані Анна поки не пройшла, як і сотні інших суддів, через відповідну бюрократичну тяганину, перепризначення парламентом на пожиттєве суддівства, а пятирічний строк суддівства вже сплив.
Тому, відвідуючи Крим, якщо це дійно так, пані Анна звісно нічого доброго як українська суддя не зробила, але предметом особливої цікавості для РФ навряд чи була.
Поки, як каже агресор, вона нібито не прийшла до "поліції" із скаргою на побої. Та стала "зіркою" для тамтешніх пропагандистів.
Коли пані Анну призначать судити пожиттево та допустять до справ, звісно, цікавість до неї спецслужб агресора може зрости.
З іншого боку наявність нерухомості в Ялті сьогодні, за заявами окупантів, "можливе лише" для "громадян РФ". Тому така сміливість пані Анни у "захисті майнових прав" також наводить на роздуми про кількість та колір її паспортів.
Особливо на фоні її немалої суддівської зарплати, яку вона звісно наразі отримує за наш кошт.
Загалом питання звернень до окупантів є комплексним.
Будь-хто, вирішуючи їхати в Крим, погоджується на таке спілкування, як мінімум - у вимірі "прикордонного контролю". Та чи була потреба після побутової ситуації, що життю та базовим правам вочевидь не загрожувала, у пані Анни звертатися до "поліції" - питання ріторичне.
Крім того для держслужбовців є пряма законодавча заборона на такі дії, хоча, як ми бачимо, вона на жаль вкрай "еластична".
Та, на жаль, це питання наразі де-факто суто моральне.
Бо упевнений що ніякої відповідальності за цей інцидент ніхто не понесе. Звісно є шанс, що окупанти утворили суцільний фейк. Але про це було б варто з'ясувати у самій пані Анни.
Але питання звісно не в ній одній.
Бо вища влада України з 2014 року системно ухиляється від встановлення законодавчої заборони відвідувати окупований Крим для носіїв держтаємниці, правоохоронців, суддів.
Чому це так - варто запитати у голови Конституційного Суду який, кажуть, їздив у окупований Крим тричі.
Здається навіть схвалення такої заборони було б терміново визнано деким "неконстиуційним".
Характерно що розроблення відповідного законопроекту ми пропонували з Херсону у 2018 році. Цей крок був передбачений затвердженим нами Планом, який ніхто з 2019 року, звісно, не виконував. Та який, що визнав суд у 2021 році, насправді був обов'язковим до виконання.
Отже, наразі не усі судді в Україні є Аннами.
У травні суд у цій справі 420/3863/20 з сумом остаточно констатував, що така бездіяльність влади зараз може тягти суто службову відповідальність окремих селфі-туристів на КПВВ з високими посадами.
Звісно питання про таку відповідальність також є суто риторичним. Але водночас - й історичним.
Бо потім українці будуть достойменно знати - чия саме системна бездіяльність та некомпетентність об'єктивно сприяє ескалації діянь агресора.
Ну й додам, для "повноти відчуттів", що суддя Біла-Кисільова упевнено йде шляхом пана Ківи та наразі публікує наукові статті, очевидно із прицілом на диплом кандидата наук.
Судячи із змісту публікацій пані Анна буде дипломованим фахівцем із захисту права на приватність в рамках роботи Європейського суду.
Цікаво - чи згадає вона у дисертації нинішній власний досвід "вимушеної слави".


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3015970.html.
Tags: донбасс, коллективное х%№ло, крим, менты, прдоны, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments