Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Сталініст має отримати сталінський вирок з всіма бонусами для сім'ї

Алі Татар-заде
Римське право наповнене чудовими винаходами. Коли римляни закон скасовували, як несправедливий, то ініціаторів та публічних прихільників того закону все одне судили за ним - тільки за вчинки, вчинені під час його дії. Але лише їх.
=====
Алі Татар-заде
5 червня 2020 р. ·
є давній принцип, винайдений римлянами (він є в римському праві, хоча і нечасто використовувався).
У них був час, коли судді приймали і скасовували закони (слабенький аналог пізнішого права прецеденту). І от тоді ввели правило, щоби запобігти проізволу:
Коли закон скасовано, як несправедливий, то ініціаторів та публічних прихільників того закону все одне судитимуть за ним - тільки за дії, вчинені до його скасування.
Аналогічно сталінців слід судити на так званих "судах історії" (в тому числі формальних, тобто юридично чинних) за тими законами, які вони самі ж і порушували - а вони не просто порушували але й сраку підтирали усім, починаючи від власноруч написаної конституції.
Я б пропонував це зараз поширити на депутатів та інші законодавчі ініціативи.
Бо демократів України (і націоналістів теж) неодноразово грубо наябували совітські та російські сили: поки вони, оті сили, при владі - то закон діє (припустимо, про репресії, повноваження президента тощо), а як тільки вони втрачають владу - одразу закони скасовано і вони вже непідсудні.
Це одне з багатьох правил, які слід записати в такі собі "Українські правила гри" - крок до того, щоби всі політичні сили легального спектру вимушені були співробітнічати навіть в умовах жорсткої політичної конкуренції.
Наприклад, маємо більшість ВРУ, яка прийняла ідіотський закон про причетність до злочинних угруповань: вони ж, суки, сподіваються що коли втратять владу і прийдемо ми, білі пухнасті демократи, то ми одразу припинемо "ету пазорную практіку". А от хріном по лбу: на все життя до витоку строку давнини (і те якщо він є в тому законі?) хай трусяться по ночах, бо раптом знайдеться свідок з доказами, який доведе "будь-яку участь" у вигляді "будь-яких" та "інших" дій.
1 коментар
Orest Kochan
Давно з тим згоден. Сталініст має отримати сталінський вирок з всіма бонусами для сім'ї, такими як депортація і почесне звання члена сім'ї ворога народу.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3017951.html.
Tags: вибори, история, левые, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments