Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Yurko Alexander · «Гобсєк» та журналісти

Натрапивши на поздоровлення Дмитра Разумкова, цього ново втіленого Гобсєка* (із мєстних), «украінскім журналістам», я пригадав одну журналістську історію середини «лихих 90-х». З «команди» щойно обраного презом Кучми відрахували «за плохоє повєдєніє» падшу тзірку ЦК лєнінського комсомолу УССР Олександра Разумкова. В розпачі останній впав у ацьке бляцтво , кинув дружину з маленьким сином й закрутив шалений роман з Юлією Мостовой, зіркою тижневика «Зєркало нєділі. В обидвох останні почали загравати з ґєбістським генералом Євгеном Марчуком й водити «контри» проти Лєаніда Данілича. На захист Кучми стала «Коза» [газета Нєзавісімость (совєцька назва «Комсомольсокоє знамя»), головного редактора котрої В. Кулєбу купив «на корню «гаманець» Кучми О. Волков].
В Козє тицьнули статєйку «Вєчно в кожаних пєрчатках», де натякнули що О. Разумков співпрацював з КҐБ (що було щирою правдою). Разумков подав всуд за «клєвєту» й вимагав дику купу грошей за моральну шкоду й обіця перерахувати ці гроші в Бердічевський дєтдом, де він зростав.
До суду Разумков прибував на наварочаному джипі й з охороною. Все це «позичив» йому тодішній посол РФ Черномирдін.
Позов розглядала Ірина С. ЇЇ чоловік Володимир С (відомий експерт з ТЕК) співпрацював з фондом Разумкова. Тож суддя була рада задовольнити позов, але їй були потрібні «аргумєнти». Адже без аргументів Кучма міг запросто підвісити цю суддю «за яйця. Тож розгляд справи затягнувся. Тим часом Кучма, щоб Разумков не потрапив під інші впливи, призначив останнього заступником секретаря РНБО. Тіпо, знов зробив впливовим.
Отоді-т, не мудруючи, Разумков пішов до свого колишнього куратора з КҐБ УССР Володимира Пристайка, котрий на той час обіймав посаду заступника голови СБУ. Й Останній видав Разумкову довідку. В цій довідці на адресу Радянського райсуду м. Києва повідомлялося, про те що Разумков Олександр Васильович ніколи не працював «аґентом КҐБ».
Отримави аргумент Ірина С пердала справу свої подрузі Тетяні І. За кілька днів суд задовольниа позов Разумкова до Кози. Щоправда грошей бердічевський дєтдом він Разкова так і не отримував.
Ось що написало про це Зеркало нєдєлі» у рубриці «Новости права»
«Независимость» начинает и проигрывает
Суд Радянского района г.Киева вынес решение по делу «Александр Разумков против газеты «Независимость» в пользу истца.
Иск о защите чести и достоинства заместитель секретаря СНБОУ А.Разумков подал в связи с публикацией в газете «Независимость» двух статей («Евгений Марчук. Хождение во власть» и «Вечно в кожаных перчатках, чтоб не делать отпечатков»), содержащих, по его мнению, несоответствующие действительности факты.
Суд обязал газету опубликовать опровержение, а также уплатить 25 тысяч гривен как компенсацию за нанесенный моральный ущерб…»
Отака от хуйня , журналістика (непотрібне закреслити) , малята.
Але на цьому історія не скінчилася. Обидва героя цієї історія – і Олксандр Васильйович Разумков і Володимир Ілліч Пристайко – утворили політичні династії. Син останнього Вадим став віце-прем’єром та міністром ЗС у першому уряді Блазнів. А син Разумкова, Дмитро, й досі спікєром від Блазнів у Верховній раді.
*Гобсєк – лихвар з романів Бальзака в перекладі з нідерландського означає «Живоглот»\

-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3018472.html.
Tags: история, прдоны, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment