Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

В який варіант готові повірити ви?

Ihor Lutsenko
Анонімне джерело каже, що Зеленського Байден хотів запросити до себе перед зустріччю з Путіним, але передумав через те, що президент ініціював звільнення Коболєва.
Тут можливі два варіанти.
1. Той, про котрий пише Victor Andrusiv, що це раптове «анонімне джерело» є проявом лобізму Коболєва і Коломойського. Що насправді ніяким чином не-запрошення Зеленського не пов’язане з Нафтогазом – надто вже різна вагова категорія питань, геополітика у Європі і якийсь дрібний керівник.
2. США готові захищати Україну ТІЛЬКИ тоді, коли одну з її монополій буде очолювати Коболєв.
В який варіант готові повірити ви?
***
На жаль, ще задовго ДО звільнення Коболєва Байден зруйнував популярний тут в Україні міф про себе як про ярого антипутінця, фактично надавши змогу Москві добудовувати смертельний для нашої країни газопровід через Балтику.
Тому не дивно, що перед торгами з Путіним, ніякі Зеленські йому не потрібні. Як і попередники, і як попередники попередників.
Чого смертельний? Тому що труба – це єдина річ, котра всерйоз захищала нас від повномасштабного вторгнення в очах європейців. Це та червона лінія, яку ЄС намалював Путіну: мовляв, твори за її межами, що хочеш, убивай-анексуй, Боїнги збивай, а от взимку нам треба, щоб було тепленько.
Тому такі колосальні і економічно ніяк не виправдані кошти Москва кладе в цей газопровід. І те, що Газпром майже закінчує там роботи без справжнього опору США – це є проявом ставленням Байдена до України.
В США багатьом очевидно, що втрата України – це втрата для США Європи. Союз Німеччини, Росії та Китаю розчавить рештки впливу американців тут і зажене Британію в куток, Штати втратять статус глобального гегемона, світ повернеться до протистояння двох суперсил. Ми – ключ до цього всього, точніше, замок, котрий стримує зростання могутності авторитарних режимів та примкнувшої до них Німеччини.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3018882.html.
Tags: байден, европа, зеленский, конспирология, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment