Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Провокація

Ihor Lutsenko
І ще про Байдена, раз вже.
Як керівник гуртка військово-патріотичного виховання, я розказую дітям про висадку в Нормандії, як одну з важливих дат у Другій світовій і, можливо, найзвитяжніший момент у військових операціях США у двадцятому столітті.
Показую окремі, лайтові фрагменти з фільму «Врятувати рядового Райана»
Цього року президент США вирішив не відзначати дату висадки (6 червня). Пояснень від Білого дому не було.
Прикро було б побачити, що це і є нова політика Сполучених Штатів – нівелювати саме поняття військового подвигу, бо це клятий мілітаризм і воєнщина, бо бач, реально проблемою людства є «тендерна» та расова дискримінація.
Така беззуба країна скоро розчиниться у потоці історії. І все ж подіваюся, що скоріше зникне нинішній лівий тоталітаризм, аніж зникнуть самі Штати.
===
Олексій Мустафін ·
Я вже сьогодні цитував Трумена: "Мета зовнішньої політики Сполучених Штатів — створення умов, в яких ми і інші народи світу будемо в змозі захистити спосіб життя людей, вільний від будь-якого примусу. Це було вирішальною причиною війни з Німеччиною і Японією. Наша перемога була здобута над країнами, які прагнули нав'язати свою волю і свій спосіб життя іншим націям. Сполучені Штати вклали 341 мільярд доларів в перемогу у Другій світовій війні. Це — інвестиції в світову свободу і мир у всьому світі. Допомога, яку я прошу для Греції і Туреччини, становить трохи більше ніж одну десяту частину відсотка цих інвестицій. Це — тільки здоровий глузд, і ми повинні зберегти свої інвестиції та впевнитися, що все це не було марним. Насіння тоталітарних режимів поширюються і ростуть в злій ґрунті бідності і боротьби. Вони досягають свого повного зростання, коли надія людей на краще життя померла. Ми повинні підтримати цю надію."
===

===
Anna Gedz
Игорь, хоть я лично и голосовала за Байдена, но у меня есть к нему вопросы. Но тот вопрос, который подняли вы, абсолютно не верен. В США никогда в национальном масштабе не праздновался День высадки в Нормандии. Американцы участвовали в юбилейных празднованиях, проходивших во Франции, наряду с другими странами коалиции. Когда я приехала в США, то меня сильно обижало, как скромно вспоминали в США даже День Победы 8 мая. Зато в США есть два важных национальных праздника: последний понедельник мая - День Памяти, и 11 ноября- День Ветеранов. И в эти дни Президенты посещают воинские кладбища и проводятся мероприятия. Не нужно навешивать на американцев лишнее. Есть ведь настоящие претензии, которые можно и нужно им предъявить. P.S. Поняла, кто эту хрень развел. Джангиров. И я уверена, что правду он знает. Но зачем-то ему нужна была эта манипуляция.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3019957.html.
Tags: история, левые, провокація, сша
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment